Alternatywa dla Panasonic TH-46PY80

theriel

New member
Witam!
Piszę z małą prośbą... przeczytawszy wszystkie fora, poradniki etc. kilka miesięcy temu zdecydowałem się na zakup telewizora:

Panasonic TH-46PY80

Niestety, w ciągu ostatnich 3 miesięcy doszedłem do prostego wniosku - jest on niedostępny na terenie całej Polski (a przynajmniej nikt nie wie gdzie on mógłby zalegać). Oczywiście, było to spowodowane wprowadzaniem nowej serii. Kryzys sprawił, że sprowadzenie sprzętu z zagranicy nie jest zbyt opłacalne w chwili obecnej.

Sytuacja:
Szukam TV 46'', FullHD, fundusz: 4000-5000PLN.

Problem:
Nowy Panasonic (TX-P46G10), jak już wyjdzie, będzie kosztował w okolicach 6000zł. Zanim zejdzie poniżej 5000zł to minie z pół roku.

Pytanie:
Jaka jest sensowna alternatywa? Szczerze powiedziawszy jest mi obojętne czy będzie to suma sumarum plazma czy LCD - choć nie ukrywam, że o wiele bardziej preferuję plazmę i nastawiałem się na Panasonica (jako najlepszy stosunek cena/jakość).

Byłbym wdzięczny za pomoc!

P.S. Głównie satelita, DVD, Blu-ray.
 

ronsko

New member
Polecam TH-46PZ81E ma wszystko to co tamten + MPEG-4 oraz cyfrowe wyjście optyczne, dostępny tu:

redcoon.pl/index.php/cmd/shop/a/ProductDetail/pid/B151495/cid/15002/Panasonic_TH_46_PZ_81_E/

po dobrej cenie, ja tam swój brałem i jestem bardzo zadowolony.
 
Do góry