All Player C300 Recorder

dakkon7

New member
Witam Niedawno zauważyłem, że w atrakcyjnej cenie pojawił się HD player wyprodukowany przez Mante. Moją uwagę zwróciła cena (400zł) i możliwość zamontowania wewnętrznego dysku 3,5 calowego. Jednak nie wiem jak się to sprawuje, brak opinani internetów. http://www.manta.home.pl/zkwiecien/rtv/centra/c300/www/01.jpg 1. nie wiem jaki jest tam procek a to znaczące (RAM i inne parametry) 2. trochę menu mnie zaskoczyło (niezbyt estetycznie wykonane) 3. jestem ciekaw jak pilot się sprawuje (czy stwarza problemy) posiadam przykre doświadczenia z DVD MANTA 4. wydzielanie i odprowadzanie ciepła (wiadomo że teraz urządzenia wydzielają jej sporo, plus zamontowany dysk 3,5) to mnie martwi w Xtreamerze dlatego go nie kupuję recenzję można przeczytać na: Manta Multimedia sorka że tak chaotycznie ale czasu nie mam na "piękne zdania" mam nadzieję że znajdzie się jakiś posiadać All Playera C300 i napisze o swoich spostrzeżeniach
 

dakkon7

New member
Witam

Niedawno zauważyłem, że w atrakcyjnej cenie pojawił się HD player wyprodukowany przez Mante.
Moją uwagę zwróciła cena (400zł) i możliwość zamontowania wewnętrznego dysku 3,5 calowego. Jednak nie wiem jak się to sprawuje, brak opinani internetów.

http://www.manta.home.pl/zkwiecien/rtv/centra/c300/www/01.jpg
http://www.manta.home.pl/zkwiecien/rtv/centra/c300/www/06.jpg

1. nie wiem jaki jest tam procek a to znaczące (RAM i inne parametry)
2. trochę menu mnie zaskoczyło (niezbyt estetycznie wykonane)
3. jestem ciekaw jak pilot się sprawuje (czy stwarza problemy) posiadam przykre doświadczenia z DVD MANTA
4. wydzielanie i odprowadzanie ciepła (wiadomo że teraz urządzenia wydzielają jej sporo, plus zamontowany dysk 3,5) to mnie martwi w Xtreamerze dlatego go nie kupuję

recenzję można przeczytać na: Manta Multimedia sorka że tak chaotycznie ale czasu nie mam na "piękne zdania"
mam nadzieję że znajdzie się jakiś posiadać All Playera C300 i napisze o swoich spostrzeżeniach

pierwszego postu nie mogę edytować, coś chyba na stronce się popsuło
proszę go usunąć
 

dakkon7

New member
a ty już Seba_Fan coś kupiłeś?? bo z tego co wiem dumasz na forum rok czasu ;P

asus nie ma możliwość zamontowania HDD
też nie ma mieszane uczucia do manty ale jak ludzie kupują jakieś play-erki za 150zł i się nie boją to czemu mieliby tego nie kupić

wszystko jest dla ludzi
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
wazne ktos pisze soft, te urzadzenia wszystkie podobne

nie nie kupilem, kupilem komputer, na chwile obecna nie mam nacisku na sprzet, ale mam na oku asus badz wd, przemawia asus
 

dakkon7

New member
hehe, tak rzeczywiście kosztuje owa Manta 499zł, mój błąd
niekoniecznie droga jeżeli się dobrze sprawuje za przemawia z tego co wyczytałem

1. wybieranie oddzielnego pliku tekstowego (mowa tu o zewnętrznym źródle)
2. mamy możliwość zgrywanie sygnału analogowego (posiada 3 wejścia, chinche)
3. wyłącznik zasilania (z tyłu playerka)
i inne ,pozdro
 

drjones

Member
I jak tam użytkowanie Manty?

Drodzy użytkownicy Manty C200 pytanko jak się to to sprawuje i czy był już ktoś odważny by załadować Mancie soft z innych klonów np iconBiT, AC Ryan, Mede8er albo Traxdata?
Jeśli tak to jakie rezultaty tych działań były?
 
Ostatnia edycja:

kiche

New member
Manta c300 - Czarna skrzynka

Witam serdecznie.
Poszukuję użytkowników manty c300.
Mam to "pudełko" od kilkunastu dni.
W środku prawie nic nie ma - płytka z elektroniką (ma dużo nie podłączonych złączy) i mój dysk.
Działa bez większych problemów.
Instalacja prosta, obsługa intuicyjna - wszystko z pilota.
Jednak nie obsługuje filmów mkv oraz mov (avc1)
Instrukcja nie pokrywa się z tym co jest w naturze
(więc wszystko co tam napisano nie jest wiarygodne choć po polsku - nie czytałem gdy zobaczyłem w zdjęcia manty z we SCART a takowego nie ma)
Menu jest polskie ale żeby lepiej zrozumieć przełączyłem na angielski, wygodniej po angielsku bo nie trzeba myśleć co tłumacz miał na myśli.
Do produktu dołączono dyskieteczkę z ALLpayerem ale nie mam pojęcia po co??? ( stara wersja)
oraz pusty!!! plik tekstowy
Zasadniczo poszukiwałem dysku NAS (obudowy) ta funkcja działa ale tak jakoś dziwnie się ją uaktywnia. Nawet udało mi się odtwarzać za pomocą manty c300 film z dysku na komputerze i jednocześnie na komputerze odtwarzałem film z dysku na C300. (wszystko było OK)
Radia nie udało mi się odpalić.
itd itd...

Wydaje mi się że funkcjonalność jest większa niż DVD z HDD a cena dużo niższa

Jeśli będą osoby zainteresowane wymianą informacji na temat tej manty to zapraszam do dyskusji.
Może uda się dowiedzieć czy jest możliwość "wyciśnięcia" czegoś więcej z tego "pudełka" czy też dotarcia do jakiejś solidnej i wiarygodnej instrukcji.
Nie znalazłem w sieci nic ciekawego na jej temat.

Pozdrawiam.
 

pkomp

New member
cóż - manta to jak widać generalnie syf - wogóle sie nie przykładaja do oferowanych produktów....a C300 to nie jest to samo co C200 - niby nagrywarka ale znacznie gorsze parametry odtwarzania wszelkich plików
za tą kasę i jedno i drugie nie warte zachodu - lepiej dołożyć do czegos lepszego z tymże - no właśnie - wybór u nas conajmniej marny tych tanich odtwarzaczy
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Jednak nie obsługuje filmów mkv oraz mov (avc1)

Manta C300 nie jest playerem HD, w związku z tym mkv i mov w dużych rozdzielczościach nie ruszy. W specyfikacji jest dokładnie zaznaczone: maksymalnie 720x576@25fps (PAL), 720x480@30fps (NTSC), nie ma też wymienionych kontenerów mkv i mov. Wszystkie funkcje odtwarzania są takie same jak w zwykłym DVD Manta 056 za 150 zł. Reasumując: jest to na przyzwoitym poziomie nagrywarka i odtwarzacz SD.

ALE: dokładnie to samo oferuje EMTEC MOVIE CUBE Q500, który obecnie sprzedawany jest z dyskiem 500 GB za 389 zł, więc zakup tejże Manty za 500 zł to niepotrzebnie wydane pieniądze. Sugeruję zwrot jeżeli się da i...
 
Ostatnia edycja:

kiche

New member
Jakoś nie udało mi się namierzyć tanio Emtec Movie Cube Q500 (500GB).
Manta jest OK.
Co do plików strumieniowych to zawsze jest manta C200
C300 jako rekorder na poziomie DVD spełnia swoją funkcję.

pozdrawiam
Kiche
 
Do góry