Algorytmy ulepszające obraz - co jest obecnie do wyboru?

HXN

New member
Szukam porównaia sprzętu, który zawiera technologie poprawiania obrazu.

Prawie każdy telewizor chwali się różnymi filtrami, dodawaniem klatek, wyostrzaniem itd.

która z tych technologi jest najlepsza?

Z tych znanych mi to super resolution, ale chyba żaden telewizor tego nie ma (warto pogoglowac na wiki o super-resolution i thedeemon)


jak widać z obrazu SD można uzyskać obraz, który jest niemal jakości Full HD

taki telewizor chce kupić:>
Dodając do tego motion flow, dodwanie 4 klatek pośrednich, funkcje dodające czerni, kontrastu i redukujace rozmycia to byłby telewizor idealny


Jaki obecnie na rynku jest najlepszy sprzęt jeśli chodzi o ulepszanie obrazu SD?
 

HXN

New member
kiki napisał:
w jakiej klasie cenowej ?

W jakiej kolwiek, chce wiedzieć czy w ogóle coś takiego istnieje i jak dobre jest.

A sam planuje wydać do 3 tys więc wątpie abym załapał się na najnowszą technologie, ale może poczekam.
 

kosztowiok

New member
HXN napisał:
W jakiej kolwiek, chce wiedzieć czy w ogóle coś takiego istnieje i jak dobre jest.

A sam planuje wydać do 3 tys więc wątpie abym załapał się na najnowszą technologie, ale może poczekam.


Ja znam Resolution+ Toshiba i Bravia Engine Sony. Najlepiej wejdź na strony internetowe producentów i wyszukaj stosowane technologie.
 

HXN

New member
kosztowiok napisał:
Ja znam Resolution+ Toshiba i Bravia Engine Sony. Najlepiej wejdź na strony internetowe producentów i wyszukaj stosowane technologie.

Wiem, że robicie tutaj testy, nawet płaciłem aby mieć dostep do nich, neistety teraz nie widze - moze ktos juz to przerabial i potrafi powiedziec jak ta technologia wyglada w praktyce?

jakis link do testow obrazu sd
 
Do góry