Akcesoria HV30

szirin

New member
Witam i raz jeszcze dziękuję wszystkim Kolegom za pomoc w wyborze kamery. Sony HC-9E gościł u mnie tydzień... i wrócił na sklepową półkę. Zmieniłam go na HV30 i nie żałuję. Ale do rzeczy.
Musze kupić ładowarkę i dodatkowy akumulator i chciałabym skorzystać z waszych doświadczeń.
1. Oryginalna ładowarka Canona to wydatek 173 zł na Megamedii - trochę drogo. Na allegro można znaleźć dedykowaną chińszczyznę za 27 zł, np.:
http://www.allegro.pl/item486409161_ladowarka_do_canon_nb_2l_nb_2lh_nb_2l12_mv830_960.html
Warto za Canona płacić aż tyle więcej? A może te tanie ładowarki nie są tak straszne?
2. Zapasowy akumulator BP-2L14 znalazłam za 194 zł. Allegrowe wynalazki z 5500 mAH pomijam, ale są jeszcze Hahnel [FONT=&quot]HL-2L14 1450 mAH za 125 zł, czy [/FONT] [FONT=&quot]Ansmann A-Can BP 2L14 za 112 zł. Ktoś z Was miał z nimi do czynienia? Czy może jednak warto inwestować w oryginalną baterię?
Pozdrawiam i dzięki za wszelkie wsparcie :)
[/FONT]
 

szirin

New member
No tak... Zalazłam ostatnim razem za skórę i teraz cisza... Pomóżcie proszę, przecież część z was kręci Canonami.
PS. Czytałam w jednym wątku o eltecu, jakby ktoś chciał mi zarzucić, że nie przeglądałam forum ;).
 
Do góry