Acoustic Energy Evolution One

elchico25

New member
Witam i prosze o pomoc
Posiadam LCD Samsung le32n71b, DVD Samsung HD 850 i kolumny Acoustic Energy Evolution One. Chcialbym zrobic z tego dobre kino domowe wiec potrzebuje amplitunera no i reszty kolumn(glosnik centralny, glosniki tylne, subwoofer). Kwota jaka moge przeznaczyc 2000 -3000.
Prosze o pomoc i z gory dziekuje.
Co dokupic w rozsadnej cenie do kolumn ktore mam i jaki amplituner do tego(tak abym mogl podlaczyc "n" w przyszlosci, rozumiem ze ampli musi miec wejscie optyczne?)
 

Mabri

New member
Konsekwencją i logiką jest rozbudowa głośników o tą samą linię, czyli AE Evo. Niestety przeznaczone na to pieniądze ci nie wystarczą.
Evo One to bardzo dobrej klasy monitory grające bardzo analitycznym i otwartym dźwiękiem i ciężko będzie je ożenić z innymi głośnikami. Scena zbudowana z róznych głośników będzie zaburzona.
Możesz próbować, ale przy tym zakresie cenowym bedzie ciężko.
 
Ostatnia edycja:

elchico25

New member
Niestety kwota 2400 za subwoofer nie wchodzi w rachube, nie bedzie na nic innego, no chyba ze najpierw kupie glosnik centralny i amplituner jakis a potem dlugo dlugo nic i moze reszte ehehhe, ale moze sa jakies inne propozycje.
Szkoda mi kupowac nowy zestaw kolumn do kina domowego i wyrzucic AE a na dwa zestawy nie mam miejsca.
 

Mabri

New member
Z pierwszego postu wynika, że nie ma żadnego.

Chcąc rozbudowywać zestaw na AE trzeba wydać przynajmniej tyle pieniędzy ile przeznaczyłeś na same głośniki. Wchodzi tylko zakup w Wielkiej Brytanii.
http://www.superfi.co.uk/index.cfm/page/moreinfo.cfm/Product_ID/3029
Jeżeli masz tam kogoś może ci pomóc. Transport, to jakiś niecały funt za kilogram.

Jeżeli to cię nie interesuje, wziąłbym jakiś zestaw promocyjny z kompletem głośników i tyły podmienił na AE.
Polecam zestawy Onkyo.
 
Ostatnia edycja:
Do góry