a41, r31 czy r51

Mandibula

New member
Witam, na dniach będę kupował 32-calowe LCD - ma to być Samsung, pytanie o różnice między le32a41, le32r31 i le32r51. Znalazłem tylko, że 31 nie ma wejścia HDMI a tylko DVi. (na forum nie znalazłem takich informacji) Informacje standardowe: odległośc 3 m, głównie telewizja kablowa sredniej jakości i DVD Yamaha 657. Wszelkie uwagi będą mile widziane.
:) pzdr
 

SSDDKK

New member
prosze o porade....

r51 z tych co wymieniles jest najlepszy tez go planuje kupic dobry chociaz slabszy jest r41 tego r31 nawet nie bierz pod uwage
 

Mandibula

New member
SSDDKK napisał:
r51 z tych co wymieniles jest najlepszy tez go planuje kupic dobry chociaz slabszy jest r41 tego r31 nawet nie bierz pod uwage

a czym sie różnią, bo na stronach samsunga tylko stopą jasności (500 i 400 cd/m2) ? w sklepie przy sygnale z dvd różnicy nie widzę (były tylko r31 i r51), ale kablówkę ogladam równie często jak dvd, a tu porównania nie miałem :(
 

SSDDKK

New member
tutaj na forum przeczytalem ze r 51 ma lepsza matryce i ogolnie jest lepszy ma HDMI i te roznice o kotrych piszesz tez sa wazne poprostu jezeli zastanawiasz sie nad samsungiem to wydaje mi sie ze to dobry wybor ja ten modle(r51) tez planuje sobie kupic chociaz tez zastanawim sie nad LG bo sa w podobnej cenie RZ 32LZ55 oraz 32 LX1R chociaz na temat tych dwoch jeszcze nic nie wiem wydaje sie ze sa lepsze ale czy to prawda - nie mam pojecia
 

Cezarh

New member
witam, mam 26" r51, rożnice w stosunku do niższych modeli - to po prostu gorsze matryce... (czyt. wolniejsze). moj r51 - obsluga PC i HDTV jest naprawde swietna, natomiast cyfra+ ze "zwyklego" tunera jest najwyzej srednia... sobotni "RING" na TVN (stacja z dobrym sygnalem) i wczorajsi "Podejrzani" na TVP raczej mi sie nie podobaly (ciemne sceny byly tragiczne)...
natomiast za ta cene sprzet jest godny uwagi...
pozdrawiam / Cezarh :evil:
 

Mandibula

New member
dzięki za pomoc; w takim razie przygotowuję 5200 i na zakupy :) chyba, że ktoś zna lepszy sprzęt za taka kaskę (chociaż żona chce Samswunga :))
pzdr
 
Do góry