80-85” do zacienionego salonu

mat74

Well-known member
Bez reklam
Według testów B9 jest tuż, tuż za OLED a w wielu parametrach nawet go przewyższa. Finalnie wiadomo, że OLED lepszy ale nie jest to duża różnica.

Jest podstawowa róznica wynikająca po prostu z technologicznej różnicy-LCD nie mają możliwości sterowania podświetleniem pojedynczego pixela,to determinuje całą reszte parametrów.

I też zgadzam się że 77" G4 na któ®y jestem najbardziej nakręcony nieco brakowało jasności,

W markecie.....Jak dla mnie , w "kinowych" warunkach , przy oledowym kontraście biel wypala siatkówkę :grin:
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Tyle ,że skoki narciarskie niekoniecznie ogląda się w kinowych warunkach.....
Nie jestem również przekonany co do tego czy wiele osób wydaje kilkanaście tysięcy na TV z myślą o ogladaniu głównie skoków narciarskich lub hokeja....
 

czarny2807

Well-known member
Bez reklam
Tyle ,że skoki narciarskie niekoniecznie ogląda się w kinowych warunkach.....
Nie jestem również przekonany co do tego czy wiele osób wydaje kilkanaście tysięcy na TV z myślą o ogladaniu głównie skoków narciarskich lub hokeja....
Ja dokładnie po to kupuję tv żeby w 80% oglądać sport a w 19 filmy. 1% to reszta. Dziś po południu kolarstwo, koszykówka i piłka nożna 😊
 

czarny2807

Well-known member
Bez reklam
Ale ja mam oleda, od 4 lat. Wymieniam na kolejny oled. Ty masz oleda czy czytałeś tylko o nim? Właśnie puściłem na YT narty i nadal nie rozumiem o czym mówisz. Praktycznie cały biały ekran. Co powinienem widzieć?
Mam oleda. Kupiony nawet od kikiego rok temu w czerwcu. Nie obraź się ale jeżeli nic nie widzisz to albo nie masz oleda albo konieczna wizyta u okulisty albo twój Oled nie ma systemów zabezpieczających przed wypalaniem. Mam też 14-letnią plazmę Panasonica, mogę wrzucić zdjęcia.
 

czarny2807

Well-known member
Bez reklam
Unfortunately, large bright scenes are significantly dimmer than smaller, specular highlights due to its aggressive Automatic Brightness Limiter (ABL).

W każdym teście jako wada.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zawsze się różni, jasnością, zabezpieczeniem, poborem energii, matrycą.
Ja bym dopłacił.
Zależy jakie ceny wyjściowe ?
Na 83C45 jest teraz promocja i cashback, plus pakiet gratisów dodatkowo dla członków forum.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przy przedpłacie i po cashback finalnie za 16.999 zł z pełnym pakietem gratisów dodatkowo o wartości 500 zł .
Pamiętaj tylko , że cach Back jest tylko do końca miesiąca,
 
Do góry