70" Sharp! idealna przekatna - juz jest.

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak ktos chce zobaczyc 70" w akcji to w Saturnie w Wawie stoi.
Cena bagatela 23.999.

Przekatna idealna! Jak czytam ze ktos sie zastanawia majac do 4m odleglosc nad 55" to nie wie co mowi.

Taka przekatna przy zalozeniu dajmy na to max.4m jest nie za duza nie za mala, w sam raz.
Jak dla mnie moglo by byc 75"
Jak juz pojawiaja sie tego typu tv w takich sklepach na polkach to dobry znak, mam nadzieje ze ceny szybka spadna i za przyzwoite pieniadze bedzie mozna kupic taka 70" do domu do KD jak i do "teleexpresu".
Jedyne minusy jak dla mnie, to design mocno sredni, czy matowa matryca - tutaj juz indywidualne preferencje.
O cenie nie wspominam ale i tak nie ma tragedi biorac pod uwage 60" po 12tys. Samsunga czy Sony.
 

experty

New member
Sam nie wiem czy nie wolałbym Toshibę 55ZL2 ;). Najlepiej jakby połączyli oba te tv.

Toshiba też w podobnej cenie 25k. 3D bez okularów oraz rozdzielczość 4k na 2k

Ciekawe tylko jak wypada to 3D.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tosia 55" jaka by nie byla to dalej jest to 55", nie jest zle ale do 70" to jednak przepasc w odbiorze jakiegokolwiek materialu. Gdyby faktycznie 3d bez okularow bylo tym co powinno byc i glebia byla by namacalna czyli zwalala z nog mowiac krotko to tak, ale tak pewnie nie jest.

Sharp mial akurat wlaczone 3d ale okulary nie dzialaly - standart w sklepach.
Podsumowujac 70" wcale nie jest taki duzy, jest taki jak powinien byc dla kazdego maniaka audio/video.
Niczym nie powala, jedynie ta przekatna nadrabia wszystkim.
Wolalbym go jak najbardziej zaawansowany tv obecnie na rynku ;-) aczkolwiek poczekam na wysyp Samsunga.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To są inne zupełnie modele.
Telewizor jest już u nas . Od wczoraj robimy testy.
Ta wielkość jest po prostu rewelacyjna.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To są inne zupełnie modele.
Telewizor jest już u nas . Od wczoraj robimy testy.
Ta wielkość jest po prostu rewelacyjna.

Tak wiem ze inny ale cena jest zenujaca niska, biorac nawet pod uwage wszelakiej masci niedoskonalosci.

To prawda wielkosc rewelacja, cena juz nie ale do przelkniecia, za 17tys. nie zastanawialbym
sie raczej dlugo. Jedynie ciekawi mnie jak matowa matryca przy tej wielkosci spisuje w domowych warunkach. Po 2 drogich matach mimo wszystko wole matryce "glare" ze swoimi wadami.

Poczekam na wyniki recki.
 

accu

New member
Bez reklam
Jak ktos chce zobaczyc 70" w akcji to w Saturnie w Wawie stoi.
Cena bagatela 23.999.

Przekatna idealna! Jak czytam ze ktos sie zastanawia majac do 4m odleglosc nad 55" to nie wie co mowi.

Taka przekatna przy zalozeniu dajmy na to max.4m jest nie za duza nie za mala, w sam raz.
Jak dla mnie moglo by byc 75"
Jak juz pojawiaja sie tego typu tv w takich sklepach na polkach to dobry znak, mam nadzieje ze ceny szybka spadna i za przyzwoite pieniadze bedzie mozna kupic taka 70" do domu do KD jak i do "teleexpresu".
Jedyne minusy jak dla mnie, to design mocno sredni, czy matowa matryca - tutaj juz indywidualne preferencje.
O cenie nie wspominam ale i tak nie ma tragedi biorac pod uwage 60" po 12tys. Samsunga czy Sony.
Witam,
Proszę pisać już w założonym wątku , a nie zakładać niepotrzebnie nowego wątku, który już jest założony.:!:
Sharp AQUOS Quattron 3D LE835E - 70"

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:
Do góry