65PUS6412/12 - wielkie rozczarowanie

eekz

New member
Do normalnego oglądania jest jak najbardziej OK. Nie wiesza się, chodzi płynnie i obraz jest bardzo wyraźny. Ja swój wyrwałem za 3600pln w Euro (data zakupu jakoś 2tyg wcześniej od pierwszego mojego posta w tym temacie).
Natomiast co do obrazu 4K to problem rozwiązał mibox 4k. Jak puszczam obraz z nośnika podpiętego do miboxa to on przetwarza go na TV w 4K z HDRem.
 

eprom

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja swój tydzień temu kupiłem za 3900, ogólnie OK, obraz ładny, ambilight rekompensuje czerń. Mam tylko małe problemy ze sterowaniem przez CEC
 

eprom

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z cec sobie poradziłem, okazało się że kabel hdmi był uszkodzony, szkoda tylko że nie można sterować pilotem od tv dekoderem, działa tylko sterowanie pilotem od dekodera. Mam za to inny problem, chodzi o internet przez wifi, jak wylacze tv podczas oglądania YT i później chce włączyć aby wznowić odtwarzanie to wywala mi komunikat że brak połączenia z internetem i muszę wyjść z YT i ręcznie łączyć się z wifi. Co może być tego przyczyna?
 

eekz

New member
Hmm ciężko mi się do tego ustosunkować, bo zwyczajnie nie używam tego tv do oglądania czegokolwiek z netu. A odnośnie pilota to również używam do obsługi tylko pilota NC+, a oryginalny od TV leży... gdzieś tam.
 
Do góry