656 i powrót do ust. początkowych

milfhunter

New member
Witam,

Na początek się przywitam .. DZIEŃ DOBRY ;)

A teraz pytanko, otóż zakupiłem TV 656 i zatargałem rodzicom .... rozpakowali i podłączyli i papcio w jakimś menu ustawił aby wracał obraz wracał do ustawień dynamicznych po 30 minutach :) i mam pytanko gdzie to menu i jak wrócić do niego, siedziałem z opasłą knigą i nic, poprzeglądałem wszystkie opcje menu i nie widzę czegoś takiego :(:confused:
Czy mogę prosić na naprowadzenie w temat, lub podpowiedź jak do zresetować do ustawień fabrycznych czyli do stanu przy pierwszym włączeniu ???

Dzięki serdeczne za wszelkie sugestie ...
milfhunter
 

milfhunter

New member
hmm ..

... no tak właśnie robiłem .. może z tym minusem, że nie wyszukiwałem niczego (pomijałem) i .. tu w takim razie pytanko :)... skoro pominąłem wyszukiwanie TV i DTV to potem nie ujawni się inne menu ???? troszku pokrętne w takim razie ... :) ... ale po powrocie do domu przelecę jak przykazali :)

No chyba, że macie inne sugestie ????

THX
 

milfhunter

New member
hmm .. no to daliście mi do myślenia .. łeb sobie dam obciąć, że właśnie jest w trybie domowym :( ... albo właśnie łeb straciłem :):)
No nic ... późno było jak dłubałem, sprawdzę i się odezwę, tak czy siak dzięki serdeczne :)
 

cunio

New member
Problem możliwe że ustąpi gdy przywrócisz ustawienia fabryczne. Należy
to zrobić przytrzymując przycisk "exit" na pilocie przez około 10
sekund.
 
Do góry