65 cali, 100 Hz, 4300 zł

Rekin20

New member
Witam, szukam alternatywny Samsunga QE65Q77 mam do wydania ok. 4300zl
Zależy mi na 100 Hz ponieważ będę chciał do niego podłączyć komputer i konsolę. Oprócz tego będzie naziemna (sport), Netflix, YouTube
Myślałem też o LG nano863, ale podobno jest bardziej awaryjny

Jest coś lepszego w tej cenie?
 

RdKs

New member
Mam podobne zapotrzebowanie (u mnie więcej netflixsów, hbo itp.) więc się podłączę - z tego co wyczaiłem i mam na oku to są:
- LG 65NANO913
minus: matryca IPS
- Sony KD-65XH9005
minus: awaryjny(?), poświaty przy napisach (w netflixsie da się to obejść, ale nie wiem jak z innymi źródłami np. z płyty czy PC)
- Samsung QE65Q80T
minus: brak Dolby Vision
 

Petru23

Banned
Mam podobne zapotrzebowanie (u mnie więcej netflixsów, hbo itp.) więc się podłączę - z tego co wyczaiłem i mam na oku to są:
- LG 65NANO913
minus: matryca IPS
- Sony KD-65XH9005
minus: awaryjny(?), poświaty przy napisach (w netflixsie da się to obejść, ale nie wiem jak z innymi źródłami np. z płyty czy PC)
- Samsung QE65Q80T
minus: brak Dolby Vision


Jak człowiek zagłebi się w tematykę HDR, DV i całego tego mapowania kolorów to w wielu przypadkach da sobie z tym spokój ;) HDR10+ od DV tak na prawdę, dla nas różni się nazwą i koniecznością posiadania licencji dla tego drugiego rozwiazania.

Ja inaczej bym ułożył minusy dla modeli
LG - czerń oraz kulawy system podświetlania stref. Wyłaczenie go ratuje sytuację ale znów obniża i tak niski kontrast. Do tego lekki kąt i czerń srebrzy. 120HZ o osiągach 60Hz... czyli marne 120Hz. No ale jest.
Sony - O błędach i problemach z systemem w internecie aż się przelewa od informacji o tym. To, że ktos nie mam z tym problemu to jest na zasadzie - jeszcze nie ma. A mieć będzie. Jak Passat w TDI1.9 PD. Musi paść prędzej czy później. Wada konstrukcyjna.
Samsung - brak DV, ale jest HDR. Samościemnianie się w HDR, które podobno (dziś mi serwis tak powiedział) rozwiązuje się wyłączeniem opcji inteligentnego obrazu.

Biorąc pod uwagę "wagę" problemów, to samsung ich nie posiada ;) Po prostu nie ma danej funkcjonalności, która nie jest niezbędna ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Rekin 20.

Bardziej awaryjny ?
Nie mamy żadnych tego typu zgłoszeń.
Wg mnie 65Nan863 w klasie cenowej z matrycą 100 Hz - nie dostaniesz lepszego. Masz w specjalnej ofercie z pakietem.
 
Do góry