60W605B vs. 60W855B

Markcox

New member
Panie i Panowie, potrzebuję ostatecznie zweryfikować swój wybór, dzięki Waszej pomocy. Do rzeczy… po kilku (nastu/dziesięciu) tygodniach wertowania forum, czytania różnej maści testów, opinii, komentarzy doszedłem do wniosku, że nie wydam kilkunastu tysięcy PLNów na wyświetlacz, który i tak nie będzie wolny od (mniej, lub bardziej wkurzających) wad.

Więc moje wahanie dot. dwóch TV od Sony: 60W605B vs. 60W855B

Oba TV są do wzięcia w miarę rozsądnych cenach jak za ten rozmiar, więc na „przeczekanie” te 5-6k jeszcze jestem w stanie przeboleć.
Przede wszystkim potrzebuję czegoś większego, niż moja 42” plazma. TV w głównej mierze do sportu, filmów i zwykłej TV (nc+), konsola będzie wykorzystywana sporadycznie, od przysłowiowego święta, więc ten aspekt nie jest priorytetem.
 

Markcox

New member
a co tak mocno przemawia za W855? z mojej "analizy" wychodzi, że jedynymi różnicami pomiędzy tymi sztukami to: 3D, obudowa, dźwięk. Chyba, że coś przeoczyłem...
 

WuMike

New member
Bez reklam
^^ Jest właśnie tak, jak napisałeś. Różnice pomiędzy tymi modelami to 3D oraz dzwięk, no i wygląd. Innych, dotyczących jakości wyświetlanego obrazu brak.
 

Markcox

New member
więc moim zdaniem nie warto dokładać kilku setek do 3D (z którego nie będę korzystał) do lepszego dźwięku (gdzie u mnie i tak wszystko lata przez kino), a sama obudowa wedge jakoś do mnie nie przemawia
 

WuMike

New member
Bez reklam
Kupuj 60W605B. To naprawdę udany model, lepszy od zdecydowanej większości modeli. Szybka, dobra matryca, niezłe podświetlenie, bdb procesory ruchu Motionflow.

60" za kwotę 5000 PLN jest naprawdę okazją.

Gdyby nie mizerne kąty boczne, pewnie sam posiadałbym go w domu, a tak wciąż wisi mała, 42" plazma Panasonica, której jedyną dla mnie zasadniczą wadą jest ... rozmiar ;)
 
Do góry