55xe9005 czy warto ?

Lauv

New member
Dobry dzień,

powoli cena tego telewizora staje się atrakcyjna więc też przymierzam się do jego kupna. Niestety czytając opinie na internecie to ludzie mają mieszane uczucia co do tego modelu. Bardzo bym prosił o wypowiedź osób posiadających ten TV i ludzi znających się na telewizorach, a nie Januszy Biznesu którzy będą mi wciskać że Sony to Sony tamto.
 

Lauv

New member
Aktualnie Smasunga z przed x lat (nawet nie pamiętam kiedy kupowany) z HD ready chyba 32 cale. Wszystkie moje oczekiwania i potrzeby spełnia wyżej wymieniony Sony, mam go już na oku od początku roku tylko czekałem aż troche stanieje.
 

nomnom

New member
Opinie w internecie to coś co powinieneś traktować z przymrużeniem oka, jednak patrząc już na te opinie to są w zdecydowanej większości pozytywne. Ma swoje wady, nie jest perfekcyjny ale czy istnieje taki? Sam planuję go kupić, przekopałem chyba całą sieć, w tym budżecie(+-) masz jeszcze panasonica 58xe780 i samsunga QE55Q7F, mi osobiście ciężko samsungowi zaufać przez zeszłoroczną wpadkę z jakością wykonania. Ewentualnie z pewną dopłatą możesz rozglądać się za oledem.
 

siamer

Member
Oczywiście można się przyczepić do wszystkiego :)
Po prostu Philips i Panasonic nie dostarczył TV do testów .
Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził

Z tego co wiem to rtings sami kupują TV do testowow a nie są to TV dostarczone przez producentów. Fajny by było jak by testowali philipsy i Panasonic...
Pozdrawiam...
 

jarek9306

New member
Jeśli chodzi o ten model to myślę, że to jeden z najfajniejszych tv Sony w tym roku. Wysoki kontrast, fajna czerń i android robią robote, sam tv również fajnie wykonany. Ja bym śmiało brał ten model. (trochę lepsze podświetlenie niż np w Q7)
 

Davide

Member
Ja bym z Sony się pospieszył bo widzę, że wracają do starych cen. Jak sprzedawca w koszulce Sony w Saturnie powiedział mi, żebym się spieszył bo Sony wraca do wcześniejszych cen to pomyślałem, że pewnie mówi tak ponieważ ma prowizje od sprzedaży. Minęło pare dni i Sony a1 powrócił z 10990 zł na 11990 zł , a juz w niektórych sklepach można zauważyć, że Sony 65XE9305 wrócił z 9999 zł na 12999 zł. Z XE9005 ponoć ma być to samo chociaż widzę, że KIKI trzyma nadal stare ceny - te korzystniejsze
 

black_raven

New member
Ja bym z Sony się pospieszył bo widzę, że wracają do starych cen. Jak sprzedawca w koszulce Sony w Saturnie powiedział mi, żebym się spieszył bo Sony wraca do wcześniejszych cen to pomyślałem, że pewnie mówi tak ponieważ ma prowizje od sprzedaży. Minęło pare dni i Sony a1 powrócił z 10990 zł na 11990 zł , a juz w niektórych sklepach można zauważyć, że Sony 65XE9305 wrócił z 9999 zł na 12999 zł. Z XE9005 ponoć ma być to samo chociaż widzę, że KIKI trzyma nadal stare ceny - te korzystniejsze

W piątek udałem się do salonu Sony Center. Zamówiłem 65ex9005 w cenie 7699zł. Skorzystałem z promocji "gwarancja najniższej ceny".
 

Lauv

New member
Ja się wstrzymuje z kupnem do Czarnego Piątku pod koniec listopada, licze że wtedy zejdzie do 5 tys 55xe9005. Na chwile obecną w media markt można kupić go za 5500.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla niebieskich jest do jutra za 5450 zł i z kalibracją gratis.
A 65XE9005 w promocji jest za 7699 zł ale też z kalibracją gratis.
 
Do góry