55xd8599/77 vs 55xd8505

111kris

New member
Patrząc na rok ubiegły myślę, że w maju choć to nowość i dostępność zdaje się na razie marna. Opisywałem to na przykładzie xe90

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

strazakp

Banned
55xe85 poniżej 5000zl będzie kosztował dopiero najwcześniej pod koniec roku.
Ja mialem 55xd8599 tylko 3tyg bo padla matryca. Kupiłem Panasonic 58dxm710 i jestem mega zadowolony a jeszcze 1100zl w kieszeni zostalo :)
 

Lauv

New member
W sumie to co roku można czekać aż najnowsze modele pod koniec roku będą lecieć w dół i nigdy nie kupić telewizora.
 

Lauv

New member
A powiedzcie mi proszę czy można się spodziewać jeszcze w tym roku czegoś lepszego od innych firm niż xe90 w podobnej cenie ? Bo cholera do dzisiaj jest w saturnie promocja i na upartego można dostać ten telewizor za 6300 zł.
 

111kris

New member
A powiedzcie mi proszę czy można się spodziewać jeszcze w tym roku czegoś lepszego od innych firm niż xe90 w podobnej cenie ? Bo cholera do dzisiaj jest w saturnie promocja i na upartego można dostać ten telewizor za 6300 zł.
Widzę, że apetyt rośnie w miarę jedzenia 😊 - już przeskoczyłeś na xe9005. Trzeba czekać na testy. Pewnie coś tam będzie ale czy w podobnej cenie trudno powiedzieć. Każdy ma inne preferencje i wybór będzie różny.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

strazakp

Banned
A powiedzcie mi proszę czy można się spodziewać jeszcze w tym roku czegoś lepszego od innych firm niż xe90 w podobnej cenie ? Bo cholera do dzisiaj jest w saturnie promocja i na upartego można dostać ten telewizor za 6300 zł.
Zwróć uwagę na Panasonic 58ex780 który tez juz jest w m.in Saturn i tez w takiej cenie (po promocji). Ja bym wolal właśnie tego nowego Panasa.
 

Lauv

New member
Nawet nie tyle co urósł apetyt a znalazł się dodatkowy fundusz, a wychodze z założenia że lepiej zainwestować raz, a dobrze na dłużej.
 

111kris

New member
Nawet nie tyle co urósł apetyt a znalazł się dodatkowy fundusz, a wychodze z założenia że lepiej zainwestować raz, a dobrze na dłużej.
I słusznie. Myślę, że to będzie dobry wybór jeśli chodzi o jakość obrazu i nie będziesz żałował.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

strazakp

Banned
, a wychodze z założenia że lepiej zainwestować raz, a dobrze na dłużej.
Z tym "na dłużej" to może być różnie. Mi Sony 55xd85 padł po 3 tygodniach. Dziś ciężko z telewizorami na dłużej i dotyczy to pewnie wszystkich firm więc lepiej zniosę niespełna 4000zl niż 7000zl ;-)

Śmieszą mnie pytania kogoś kto ma mi doradzić wybór TV: na ile lat kupujesz TV??? :))))
 

adam17

New member
Pomoc w wyborze soniaka

Witam, zamierzam kupić TV max do 55"i 5k. Wybrałem na początek SONY KD-55XD8577 ale z drugiej strony pomyślałem sobie może wejść w SONY KD-55XD8005 i resztę kasy przeznaczyć na soundbar. Między tymi telewizorami jest jakaś znacząca różnica?.Zależy mi głównie na jakości obrazu ,a może jakiś inną markę tv wybrać?.
Proszę o pomoc.
 
Do góry