55PFS8209 uszkodzone podświetlenie

uzi_88

New member
Witajcie!

Z racji, że są tutaj na forum serwisanci jak i sprzedawcy, mam pytanie apropo doboru diód podświetlenia edge***do modelu 55pfs8209. TV działa tylko na najniższej jasności, w momencie zmiany ustawienia obrazu na jaśniejszy, całkowicie odcina podświetlenie. Częściowo rozebrałem tv, zrobiłem pomiary na wtyczce do ledów, okazało się, że w jednej lini/grupie ledów jest zanizone napięcie, widac tez na białym tle niedoświetloną część obrazu. Fabrycznie montowane w tym modelu są listwy ledowe***TPGE-550SM0-R1, lecz są niedostępne w sprzedaży., dlatego chciałbym powymieniać wszystkie diody z osobna. Wiem tylko, że rozmiar tych diód to 7020,******nie wiem czy to 3v lub 6v, oraz nie wiem*** ilu watowe mają być. Proszę o pomoc doświadczonych kolegów o dobranie odpowiedniej diody do tego modelu. PS. tv mogę rozłożyć, jak już będę miał potrzebne części (diody), dlatego, że nie mam miejsca w mieszkaniu aby trzymać******tv w częsciach i czekać, aż paczka nowych diód dotrze z chin.*** Z góry dzięki
 

uzi_88

New member
no tak chce wymienić komplet diód, jak pisałem wyżej listwy nie są dostępne w sprzedaży, dlatego proszę o pomoc w dobraniu odpowiedniej diody led, zamówię z ali 200 szt i powymieniam.
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
no tak chce wymienić komplet diód, jak pisałem wyżej listwy nie są dostępne w sprzedaży, dlatego proszę o pomoc w dobraniu odpowiedniej diody led, zamówię z ali 200 szt i powymieniam.
Cześć,
Tutaj dostępna instrukcja serwisowa - może pomoże

https://tel-spb***/files/Philips_QV14.1E_LA.rar



Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry