55nx810

Johnator

New member
Witam, nie moge doszukac sie zadnych testo/recenzji nx810 poza suchymi specyfikacajami, a telewizor dostepny jest w sklepach sony.
Macie jakies opinie na temat tego telewizora ? jakos obrazu 2d jest taka sama jak nx810 (nie spotkalem sie tutaj z dobrymi ocenami)

Pozdrawiam
Michał
 

Ares78

New member
Witam, nie moge doszukac sie zadnych testo/recenzji nx810 poza suchymi specyfikacajami, a telewizor dostepny jest w sklepach sony.
Macie jakies opinie na temat tego telewizora ? jakos obrazu 2d jest taka sama jak nx810 (nie spotkalem sie tutaj z dobrymi ocenami)

Pozdrawiam
Michał

Obraz na nx800 był bardzo porównywalny z tym oferowanym na hx700 także wypadał nieźle tym bardziej, że to model edge LED. Co do różnic w nx810 to z poważniejszych w stosunku do starszego modelu:

podświetlenie Dynamic Edge LED
lepsze głośniki (sporo osób pomija ten aspekt)
poprawienie układu kompensacji ruchu (motionflow)

Jeśli chodzi o testy to faktycznie praktycznie brak w sieci...
 

pertdarek

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czy ktoś kupował telewizor od "juzka 40@interia.pl".
Ogłoszenie na alegratka.pl lub pierwsza komunia święta.pl, wpisać 55nx810.
Cena telewizora jest kusząca w poruwnaniu z cenami w sklepach (4600).
Jeżeli coś wiecie na ten temat to napiszcie.
 

WojtR

Member
Bez reklam
cena jakieś 4 tyś niższa niż średnia lekko dziwna i powinna włączyć się czujność :)
 

wiesiek63

New member
Posiadam ten telewizor od 3 tygodni i w związku z tym mogę się podzielić kilkoma uwagami.
1. Porównanie tego modelu z nx800 to nieporozumienie. Różnica między tymi modelami jest kolosalna.
2. Jestem uczulony na clouding, a podświetlenie matrycy przynajmniej w moim modelu jest idealne.
3. Do tej pory miałem Sharpa serii LX1, ale dopiero teraz zobaczyłem jak wygląda prawdziwy obraz HD.
4. Po prawidłowym skalibrowaniu obraz na programach SD jest bardzo dobry.
5. Wygląd powieszonego 1 cm od ściany - dla mnie rewelacja.
6. 3D i inne bajery typu internet, usb mają dla mnie drugorzędne znaczenie i traktuję je jako bajery, które nie wpływają na ocenę telewizora. Liczy się obraz.
7. Dźwięk jest taki sobie.
Alternatywą był Samsung C8000 i Toshiba WL76, ale jestem przekonany, że dokonałem dobrego wyboru.
 

mateusz186

New member
Witam, ja posiadam nx800 i czerń w tym modelu jest trochę granatowa. Występuje też nierówne podświetlenie, głównie na jasnym tle. Z tego co się dowiedziałem to nx800 miały panele od sharpa, a nx810 od samsunga zauważcie jak są podobne tylne obudowy nx810 i np. samsunga C8000...
 
Do góry