55lm960v

peterka1000

Member
Bez reklam
Pomimo tego że jestem raczej gorącym zwolennikiem plazm , obecnie biorę pod uwagę możliwość zakupu tego telewizorka , bo nie ukrywam że na wyglądzie mi nie zależy aż tak bardzo jak na jakości samego obrazu ale nie sposób przejść obok tego tv obojetnie . Jeśli LG w tym roku nie oszuka Europejczyków z liczbą stref , to ten telewizorek może u mnie czasami zagościć po domowych testach :) LG 55LM960V Televisions - 55” NANO FULL LED CINEMA 3D LED Smart TV with 7 pairs of glasses, CINEMA SCREEN design, freeview HD, Wi-Fi and MCI 1000. Magic remote included. - LG Electronics UK
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Szukam właśnie kolego dokładnej specyfikacji odnośnie podświetlenia. Też przymierzam się do tego tv. Może będzie inaczej niż z 980.

Podobno ma już 280 czy 288 stref ale czas pokaże .Raczej po oszustwie jakie miało miejsce w 980 to raczej już w balona nie zrobią ludzi z Europy . Kiki był dzisiaj na konferencji LG to może coś skrobnie na ten temat. Jedynie się tylko obawiam z lekka kanałów SD bo na mojej plaźmie 55VT30 ta kwestia to majstersztyk . Bo w HD czy to z blu raya czy z satki się nie obawiam .
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Zadałem pytanie w LG. Oto ich odpowiedź:


W nawiązaniu do Pana wiadomości informujemy, że urządzenia nie zostały wprowadzone narynek Polski. W związku z tym nie posiadamy jeszcze oficjalnych informacji na temat pełnych specyfikacji produktów. Pełne specyfikacje będą znajdowały się na oficjalnej stronie lg.com

Mamy nadzieję, że przekazane informacje okazały się pomocne. W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o ponowny kontakt.


I tyle się dowiedziałem.

Coś pierdzielą , w sklepie RTV AGD już są i cena podana , a LG nic nie wie o tym że są w sprzedaży?? Albo to jakieś jaja sobie robią albo tak są zorientowani albo sklep RTV AGD sprzedaje telewizory sprowadzone z zagranicy . Ale przecież LG są chyba produkowane w Polsce . No chyba że ten topowy model w Korei . Więc może wtedy by się okazało że nie jest jednak oszukany .
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
The Official LG UK 2012 TV Range | AVForums.com - UK Online - Page 6 cena w Holandii (cena "sugerowana" na wejście, czyli będzie taniej) podobno 3499 euro = 14500 zł

Do sieci wyciekły też ceny w USA (3299 USD = 10500 zł) i w UK (2,899.99 funtów = 14500 zł)

W Polsce oczywiście będzie drożej niż w USA i pewnie drożej niż w Europie ... jak zwykle :)

Nowe TV LG z USA nie mają polskiego menu (jest : angielskie, hiszpańskie, francuskie, koreańskie)
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Coś pierdzielą , w sklepie RTV AGD już są i cena podana , a LG nic nie wie o tym że są w sprzedaży?? Albo to jakieś jaja sobie robią albo tak są zorientowani albo sklep RTV AGD sprzedaje telewizory sprowadzone z zagranicy . Ale przecież LG są chyba produkowane w Polsce . No chyba że ten topowy model w Korei . Więc może wtedy by się okazało że nie jest jednak oszukany .

Witam,
To że cena jest podana nie świadczy że są dostępne od zaraz. Są na zamówienie, a z tym w sklepie RTV AGD
jest bardzo różnie i nieraz trzeba czekać dosyć długo.

Pozdrawiam,
accu
:kom:
 

peterka1000

Member
Bez reklam
The Official LG UK 2012 TV Range | AVForums.com - UK Online - Page 6 cena w Holandii (cena "sugerowana" na wejście, czyli będzie taniej) podobno 3499 euro = 14500 zł

Do sieci wyciekły też ceny w USA (3299 USD = 10500 zł) i w UK (2,899.99 funtów = 14500 zł)

W Polsce oczywiście będzie drożej niż w USA i pewnie drożej niż w Europie ... jak zwykle :)

Kolego , nie umiesz chyba czytać ze zrozumieniem .W moim poście powyżej podałem cene czarno na białym jaka jest juz u nas w Polsce w sklepie RTV AGD podana i wynosi 12999 zł . Więc nie musisz już gdybać ile będzie wynosiła . Pozdraiwam
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Kolego , nie umiesz chyba czytać ze zrozumieniem .W moim poście powyżej podałem cene czarno na białym jaka jest juz u nas w Polsce w sklepie RTV AGD podana i wynosi 12999 zł . Więc nie musisz już gdybać ile będzie wynosiła . Pozdraiwam

Bracie łato, ceny nie podałeś w PLN-ach tylko napisałeś, że EURO RTV AGD ma ten TV w swej ofercie.
Cena jest oczywiście taka jak piszesz.
Lepiej poczekać deko, bo po mistrzostwach w Polsce i po Olimpiadzie w Londynie spadnie na bank, a pewnie nawet wcześniej.
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Bracie łato, ceny nie podałeś w PLN-ach tylko napisałeś, że EURO RTV AGD ma ten TV w swej ofercie.
Cena jest oczywiście taka jak piszesz.
Lepiej poczekać deko, bo po mistrzostwach w Polsce i po Olimpiadzie w Londynie spadnie na bank, a pewnie nawet wcześniej.

Zapewne masz racje że spadnie ale wątpie że istotnie . Zobacz cene 980 , dalej oscyluje między 10000 do 10500 żł
 

kini0

New member
Bez reklam
Telewizorek fajny, ale czy jest sens wydawać 12k na niego teraz, czy przeczekać jeszcze rok, półtora i kupić OLEDa za podobną (mam nadzieję) kwotę?
a'propos to ciekaw jestem czy OLEDy Lg będą pasywne...?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiesz to wszystko zalezy od tego co jest dla kogo porownywalna kwota bo ja mysle ze gdzies za 3 lata beda to ceny porownywalne do dzisiejszego topowego modelu lg.
Lolek
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To by byla cena rewelacja ale mysle ze w Polsce z 1000 zl wiecej ale to tez niezle jak na poczatek..... I jakby byla taka cena to wszytskei edge ledy moga sie pod ziemie schowac bo ten tv bedzie na pewno lepszy jesli chodzi o generownie obrazu.
Lolek
ps oby tylko nic sie nie odklejalo tak jak jest to w modelu edge led 860 chyba ze ja na taki trafilem model w MM co sie odkleja ......matryca czy cos co do tej matrycy jest przyklejone.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Hej to nie byla folia to normalnie tak jakby cala matryca wchodzila do srodka na jakies kilka milimetrow, tylko ja mam wrazenie ze cos jest naklejone na matryce glowna moze cos zapobiegajne odbiciom ale rusza sie calos matrycy na calej szer. i dl panela. Podobnie keidys widzialem w panasie v30 tylko na jakies 10-15 cm i w jednym roku tv a nie na calej dlugosci i szer.
ale moze to tylko ten egz. a mzoe 760 bedzie inna a napewno inna bedzie 960 wiec teraz pytanie ile by sobie zyczyli za 960 w Polsce.
Lolek
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam tych ktorzy mysla o zakupie lg czy to 960 czy 860 dzisiaj widzialem kolejny egz. 860 i niestety potwierdza sie to co widzialem w innym sklepie pleksa na calej szer. i dl tv rusza sie tak jakby nie byla do konca przyklejona wiec chyba taki urok tego modelu a wiec chyba nie bardzo sie koreanczycy postarali bo wydac takie pieniadze na to zeby cos sie ruszalo to chyba sredni pomysl, ale zobaczymy jak sie ich pojawi wiecej. Tak sie zastanawiam czy to samo bedzie sie tyczylo to 960 bo jesli tez byloby podobne z ta pleksa to fatalna pomylka ze strony lg.
lolek
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam zdjecie nic nie da , gdyz to nie widac jak sie patrzy na tv, tylko wtedy to doswiadczasz kiedy dotykasz palcami plekse ktora jest na matrycy.
lolek
 
Do góry