55HU7500 - kupować czy czekać ?

collider

New member
Bez reklam
Jak chcesz miec nowosc to poczekaj a jak chcesz kupic ciagle dobry tv a w lepszej cenie to teraz sa ku temu najlepsze okazje.
 

GrzesGP

New member
Przyjechał wczoraj. Na razie jestem pod wrażeniem jakości obrazu, który wygląda naprawdę dobrze zwłaszcza z bluray. Matryca 55A1UU8EH. Nie wprowadziłem jeszcze ustawień jak sugeruje RHJG, ale pobawię się. Tryb 3d też ok brak jakiś duchów, itp. - tylko te okulary migawkowe no ale trudno, na baterie i trochę za małe. Jakość wykonania tv bardzo dobra, pilot smart wspaniały, pilot główny funkcjonalny ale malutki i nie robi wrażenia. Dźwięk hm... no cóż po walce z ustawieniami obleci, ale w większości i tak słucham przez kino. Smartem i innymi funkcjami nie bawiłem się jeszcze. Właśnie zauważyłem na stronie Samsunga, że jest nowy firmware z 06.03., ale 1,9GB??- zaskoczyło mnie to. Aha, podpiołem mu kabel do tunera sat wyszukał kanały w tym testowe 4k - polecam bo aż chce się patrzeć. Walczę jeszcze z jedną rzeczą: po włączeniu tunera sat tv włącza się razem z nim. Przechodzi na hdmi tunera a po chwili na hdmi1, gdzie jest podłączony bluray.Po wyłączeniu tunera sat tv wyłącza się razem z nim nawet jak np. odtwarzany jest film z bluray i trzeba go włączyć ponownie. Pewnie kwestia ustawień. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego tv i polecam wszystkim.
 
Do góry