55" | W805c VS W829b | PS4 | Nocne oglądanie

ms9001

New member
Witam,

Stoję przed wyborem zakupu TV, wcześniej pytałem was już o pomoc w wyborze tv, doradzaliście na tamtą chwile W829b - jednak zaznaczyliście że lepiej będzie poczekać na nowe serie.

Mam kompletny mętlik w głowie. Spotkałem się już z różnymi opiniami. Stara matryca lepsza, lepszy kontrast itp. Tak jak w tytule, najbardziej zależy mi na PS4 i nocnym oglądaniu filmów. Cena nie gra roli.

Pozdrawiam.
 

FireBird

New member
Najlepiej zamów sobie oba i sprawdź osobiście - odeślij gorszy.
Ja ostatnio wziąłem do domu 55W805C - juz jest z powrotem w sklepie - te telewizory nie potrafią poprawnie odtwarzac filmów 24/25 klatek na sekundę, bo wszystko konwertują do 30/60p - jezeli chodzi o USB. po HDMI oczywiście będziesz juz mieć to, co Ci sprzęt (komputer) zapoda, ale oglądanie z dysku w moim przypadku calkowicie odpadało, bo obraz sie po prostu niemiłosiernie zacinał. Wynika to z tego, że aplikacje z AndroidTV nie sa w stanie sterować odświeżaniem matrycy - jeden recenzent o tym wspomniał na jakimś zagranicznym portalu.
 

ms9001

New member
Super, dzięki za odpowiedź. Często oglądam filmy z USB, czy dysku twardego, a więc W805C odpada. Dzięki za info.
 

trololo

New member
tez mam zamiar kupic 829b juz chyba z 2tyg tyle,ze w sklepach stacjonarnych pozostaly pojedyncze wystawowe produkty a gdy pytam o inne magazyny to wersja ta sama..
 
Do góry