55 cali

roni_71

New member
Witam
Drugi raz proszę Was o radę i mam nadzieję że też się nie zawiodę.
Polecona przez Kikiego Toshiba 37 RV 555 służy wiernie do dzisiaj (10 lat) ,no ale...
Zwiększamy rozmiar do 55 cali ,cena do negocjacji z żoną:grin:
1.W dalszym ciągu posiadam UPC.
2.Netflix
3.HBO GO
4.Filmy przesyłane po WiFi z komputera.
5 Sporadycznie XBOX 360


Kolejny telewizor z kolejne 10 lat:grin:
 

roni_71

New member
Powiem szczerze spodzieewałem sie takiej odpowiedzi.
Czy to oznacza ,że w tej klasie cenowej ten Philips jest najlepszy?
Jakaś inna opcja, czy po prostu nie szukać na siłę niczego innego.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Te modele co ci podałem są na androidzie , są na 120 Hz panelu natywnym , xf9005 jest najdroższym modelem z tych 3 , nie wiem jakie ceny u kikiego za te modele ?

Powiedz co ty miałeś /masz na oku może coś ? może inne marki TV ?

Już nie raz mam do czynienia z sony , i powiem ci jedno iż wykonanie jego z tego co jest składany elementy są tak dopasowane z wyższej pułki , mam właśnie rozebranego 55 cali x8509 bo zasilacz ma uszkodzony , ogólnie wszystko jest tak spasowane co do mm tutaj muszę pochwalić Sony za jakość wykonania , teraz podejrzewam dlaczego te tv są droższe od innych marek , czego nie napiszę o Philipsach , materiały tandeta szkoda słów ale obraz jest the best nie ma co , jak i w sony
 
Ostatnia edycja:

roni_71

New member
Nigdy nie widziałem na żywo ambilighta.Oczywiście nie upieram się przy philipsie.Przyznam się bez bicia że nie oglądałem jeszcze polecanych modeli (czy to philips, czy sony) na żywo w salonie rtv.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Kup Philipsa raczej nie pożałujesz decyzji , zapytaj kikiego w jakich cenach ma ten model ? On przynajmniej sprawdzi ci przed wysyłką czy nie ma wad podświetlenia itp a ambi ? powiem ci fajny bajer wieczorem , jak zakupisz to się pobawisz
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na nowe modele masz specjalny program pilotażowy "Piątka Loco"
Podaj proszę maila to CI wyślę też ofertę.
 
Do góry