55 - 60 VA do 3000PLN+

Armed

New member
Witam wszystkich!

W weekend piorun zabrał mi blisko 3 letniego Panasa, więc na szybko próbuję zorganizować coś nowego. 55-60 cali cena do 3000, dołożę do 3500 jeśli będzie zasadne. Jeśli będzie przyzwoity za 2500 na wyprzedaży to też kupię.:blagam:

Must: jakość obrazu, dołożę niebawem PS4 pro przy okazji wymiany, miło jakby input lag mieścił się w granicach tolerancji

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor?: 20 m2 salon + aneks 10 m2 bokiem do TV
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora?: 2-3 m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem?: 1-2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu?: głównie na wprost, czasem bokiem odchylenie ~30-40% do TV
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć?: stać, nie wykluczam opcji powieszenia
6. Jak słońce świeci w pokoju?: pomieszczenie widne ale bez bezpośredniego nasłonecznienia, okna Pn - Wsch
7. Jaki masz obecnie telewizor?: Panasonic 50DX700 w sypialni do nocnych seansów i spalony 49DXU600
8. Co chcemy aby telewizor posiadał?: jakość obrazu
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora?: HD z NC+, planuję PS4
10. Jakie urządzenia?: jw
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor?: ~10h (żona katuje w dzień TV dla mnie filmy i seriale po 18):oops:
12. Czy zdarza się że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program?: tak
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej?: TV z satelity, netflix, sport
14. Czy zamierzasz serfować po internecie?: nie
15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie?: 1-2h, nie codziennie
16. Preferencje co do marki?: Panasonic - jestem też otwarty na nowe propozycje
17. Preferencje co do wielkości?: 55-60
18. Co Cię denerwuje w telewizorach?: jasna poświata wokół ramki i przejaśnienia na matrycy
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień?: 9 - 23
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup?: 3000 - 3500 jeśli to będzie zasadne
21. Jak często wymieniasz telewizory w domu?: 3-4 lata
22. Czy korzystasz często z aplikacji internetowych?: nie
 

Armed

New member
Dziękuję za propozycję. Nie korzystałem wcześniej z tej marki i nie przyglądałem się wcześniej tej rodzinie produktów. Sprzedawca zaproponował mi w zamian za zaproponowany model bardzo zbliżony UE55NU8002, jak rozumiem różnica jest kosmetyczna. Zdecyduję się na niego.
 

tomek_cz

New member
Mam od jakiegoś czasu 8042 i jak narazie nie narzekam... Nie wiem czy dobrze kojarzę ale chyba jakaś tam różnica jest pomiędzy nimi... Na pewno w pilotach. Jeden ma Alu a drugi plastikowy...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Brałbym już 60" Sharp Ui 93 za 2999 zł plus drugi telewizor 32" gratis.
Samsung 55NU8042 za 3299 zł
Philips 55PUS8303 za 3599 zł
 
Do góry