52" z blyszczaca matryca do 7500

ecolab250

New member
Witam,

zastanawialem sie nad Samsungiem 55b650 ale okazalo sie, ze produkcja tylko na CN i jestem dalej w kropce. Teraz mysle nad 52B750 ale nie wiem czy nie sklaniac sie w strone Sharp LC-52LE700.

Oba maja błyszczaca matryce, tyle ze ... Samsung ma MKV, na ktorym mi zalezalo.

Mozecie mi jakos doradzic, bede wdzieczny.
 

ecolab250

New member
Dzieki, obejrzalem, przeczytalem manual w PDF. Juz sie zaczela mi sie podobac... ale jak zobaczylem pobor mocy na poziomie 285 W, to wymiekklem.

Samsung przy 55' podaje 170 W, juz nie wiem ktora firma sciemnia :(
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
moze tak troche nie w temacie ,ale akurat mialem okazje ogladac tv w wielkosciach
50-55 cali. zaznaczam uczciwie- jestem zwolennikiem plazm.
jedyny tv lcd ktory dorownywal wiszacej plazmie panasa ,tzn. kolory ok, kontrast ok,
czern ok-pod roznymi katami , poprostu ekran lcd ktory moglbym zaakceptowac to byl ledowy samsung- przyznaje nie pamietam nazwy modelu . w kazdym badz razie plazma panasa kosztowala
1100£ , ten samsung 2500£.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najmniej energii pobiera Sharp 52 le 700
i W klasie do 6800 zł -nic lepszego nie dostaniesz
 

LUPO78

Banned
Dzieki, obejrzalem, przeczytalem manual w PDF. Juz sie zaczela mi sie podobac... ale jak zobaczylem pobor mocy na poziomie 285 W, to wymiekklem.

Samsung przy 55' podaje 170 W, juz nie wiem ktora firma sciemnia :(
tu masz samsunga LE55B651 55? LCD TV 6-serie LE55B651 - LCD TV - televisies | SAMSUNG
podają
250 W ,a najlepiej to przejdź się do sklepu i zobacz z tyłu na obudowie powinna być naklejka z podanym max poborem-,-część producentów podaje na swoich stronach max pobór energii,część średni jeszcze inni typowy itd sharp którego poleca kiki ma podane 98W (tzw Ultraniskie zużycie energii) w instrukcji tego tv max jest podane ( 189 W Zużycie energii (metoda IEC62087) str PL 45 instrukcji http://www.sharp.eu/cps/rde/xbcr/do...d-tv/LC32-40-46-52LE-LU-LX700E-705E_OM_PL.pdf :arrow: tu masz co to jest :arrow: IEC - Project detailIEC 62087 Ed. 2.0 ale i tak zdecydowanie ten sharp ciągnie najmniej :D wszystko w dużej mierze zależy od rodzaju podświetlenia LED lub CCFL i jasność w (cd/m²) matrycy
 
Ostatnia edycja:

ecolab250

New member
I co wybrac Sharp, czy Toska ???

Wymiary pokoju: 6x5
Preferowana wielkość matrycy: 52-55
Preferowana technologia: LCD lub LED
Preferowane marki: Sharp, Toshiba, Samsung, wszytkie z blyszczaca matryca
Jaki sygnał: N-ka, i duzo SD i MKV
Jaka odległość od ekranu: 3-4m
Jakie urządzenia do podłączenia: Blu RAY, DVD
Jaka klasa cenowa: do 7500
Więcej oglądasz w dzień czy w nocy: raczej po puludniu
Jakie masz nasłonecznienie pokoju: raczej jasno
Ile osób zasiada przed telewizorem: 2
Czy siedzisz na wprost telewizora czy również z boku: na wprost
Jaki rodzaj programów najczęściej
oglądasz w telewizji: SD
Oglądasz przy włączonym świetle czy bez światła: polmrok
Ma stać czy wisieć: wisiec
Czego oczekuję: ostrosci "w ruchu", jak najlepszego dopasowania 4:3 do 16:9 (jak najmniej rozciagnietych postaci), dobra jakosc SD
Full HD czy HD ready: Full HD
Jaki masz telewizor: SONY CRT 100Hz
 
Do góry