50v20 vs 50c7000

macwiej

New member
Podłącze się do pytania, ale interesuje mnie zwłaszcza jakość w SD.
Który lepiej skaluje i gdzie lepsza ostrość obrazu w SD? Posiadam w kablówce kilkanaście kanałów w jakości HD, ale zdecydowana większość to jednak SD.
Cena obu modeli obecnie zbliżona ale stosunek ceny do możliwości po stronie Samsunga. 3D traktuje jako dodatkowy ale istotny gadget, który w przeszłości może się przydać. I w tm kontekście proszę o proszę sprostować jeżeli idę złą drogą. PS50 C7000 jakość obrazu zbliżona do 50V20, lub w pewnych aspektach równorzędna a idziemy krok do przodu z możliwościami, co na dzień dzisiejszy daje zakup bardziej opłacalny i przyszłościowy.
 

WilkuWroclaw

New member
Przepraszam, ale nie moglem sie powstrzymac od komentarza. Nie masz abonamentu i nie mozesz zobaczyc? Kupujesz TV za kilka tysiecy a masz problem z zaplaceniem kilku zlotych za miesieczny abonament? Za wiedze trzeba placic, takie czasy, ktos musial te TV poustawiac, spedzic kilka godzin na testy itd, wiecej wyniesie Cie koszt paliwa na dojazd do sklepu w celu osobistego porownania a i tak nie uzyskasz takich miarodajnych danych jak w z tego testu za kilka zlociszy. Twoj wybor, mozesz kupic w ciemno, wierzac nam na slowo.
 

pabloski79

New member
Przepraszam, ale nie moglem sie powstrzymac od komentarza. Nie masz abonamentu i nie mozesz zobaczyc? Kupujesz TV za kilka tysiecy a masz problem z zaplaceniem kilku zlotych za miesieczny abonament? Za wiedze trzeba placic, takie czasy, ktos musial te TV poustawiac, spedzic kilka godzin na testy itd, wiecej wyniesie Cie koszt paliwa na dojazd do sklepu w celu osobistego porownania a i tak nie uzyskasz takich miarodajnych danych jak w z tego testu za kilka zlociszy. Twoj wybor, mozesz kupic w ciemno, wierzac nam na slowo.

Moglbym,oczywiscie,tu nie chodzi o pieniadze ale o forme zaplaty,niestety nie jestem w polsce a ze znam polski i mam polskie obywatelstwo to sobie czytam po polsku i nie przyjada do polski zeby zaplacic to pare zlotych za to zebym mogl poczytac wiecej,jak nie tu to gdzies indziej znajde info,nie jest to jedyne forum na swiecie a Ty nastepnym razem moze mimo wszystko powstrzymaj sie z wscipskimi kometarzami Panie bogaty. Pozdrawiam
 

don111

Banned
010_P1170431.JPG


011_P1170433.JPG



019_P1170451.JPG


Podsumowanie ogólna- dotyczy jakości.
Czerń w Panasonicu , głębia , płynność , nasycenie - po stronie Panasonica.
Test skośmy - zbliżony.
3D - Panasonic ma większą głębię obrazu i większą płynność obrazu.
 

macwiej

New member
Podłącze się do pytania, ale interesuje mnie zwłaszcza jakość w SD.
Który lepiej skaluje i gdzie lepsza ostrość obrazu w SD? Posiadam w kablówce kilkanaście kanałów w jakości HD, ale zdecydowana większość to jednak SD.
Cena obu modeli obecnie zbliżona ale stosunek ceny do możliwości po stronie Samsunga. 3D traktuje jako dodatkowy ale istotny gadget, który w przeszłości może się przydać. I w tm kontekście proszę o proszę sprostować jeżeli idę złą drogą. PS50 C7000 jakość obrazu zbliżona do 50V20, lub w pewnych aspektach równorzędna a idziemy krok do przodu z możliwościami, co na dzień dzisiejszy daje zakup bardziej opłacalny i przyszłościowy.


Ale w temacie mowa jest o 50V20 vs 50C7000, czyli 2D Panansonica, kontra 3D Samsunga w podobnej cenie. 50VT to już zupełnie inny pułap cenowy, no i 3D.
 

pabloski79

New member
Ale w temacie mowa jest o 50V20 vs 50C7000, czyli 2D Panansonica, kontra 3D Samsunga w podobnej cenie. 50VT to już zupełnie inny pułap cenowy, no i 3D.

Vt nie ma konwersacji z 2d.
A wracajac do tytulowych modeli to glownie chodzi o ogolna ekspluatacje,czyli buczenie samsunga,brak iplexa, reszta chyba ok, a panas,kolor ramki ktoche kiepski,brak 3d ktory nie wiem czy bedzie uzywany, reszte same plusy a moze jeszcze zuzycie pradu? Tel bedzie chodzil po 12 h dziennie, czy tu moze rozwazyc tego samsunga ue50c7000? Maniakiem czerni nie jestem wiec prawdopodobnie wszystkie beda dlz mnie super wzgledem obrazu i plynnosci,ten led ma 200hz wiec powinien byc ok, sam juz nie wiem.
Obecnie posiadam sama le40c650 i jestem bardzo zadowolony. Jedyne co mnie wkurza to teatralny obraz,film nie wyglada jak film tylko jak teatr i nie chcial bym moec tego w nowym tv, czy ledy tez tak maja?
 

motobartcompany

New member
Jeżeli masz Samsunga i jesteś zadowolony to bierz 50C7000

Ja z tych 2 wybrał bym V20.

Lepszy obraz i wygląd jak dla mnie.
 
Ostatnia edycja:

pabloski79

New member
Vt nie ma konwersacji z 2d.
A wracajac do tytulowych modeli to glownie chodzi o ogolna ekspluatacje,czyli buczenie samsunga,brak iplexa, reszta chyba ok, a panas,kolor ramki ktoche kiepski,brak 3d ktory nie wiem czy bedzie uzywany, reszte same plusy a moze jeszcze zuzycie pradu? Tel bedzie chodzil po 12 h dziennie, czy tu moze rozwazyc tego samsunga ue50c7000? Maniakiem czerni nie jestem wiec prawdopodobnie wszystkie beda dlz mnie super wzgledem obrazu i plynnosci,ten led ma 200hz wiec powinien byc ok, sam juz nie wiem.
Obecnie posiadam sama le40c650 i jestem bardzo zadowolony. Jedyne co mnie wkurza to teatralny obraz,film nie wyglada jak film tylko jak teatr i nie chcial bym moec tego w nowym tv, czy ledy tez tak maja?

I jeszcze jedno, moze faktycznie tez led c7000 bylb najlepszym dla mnie tv ale koniecznie chcialbym miec 50 a nie 46, widze to na mojej 40 jaki jest maly.
 

macwiej

New member
Podłącze się do pytania, ale interesuje mnie zwłaszcza jakość w SD.
Który lepiej skaluje i gdzie lepsza ostrość obrazu w SD? Posiadam w kablówce kilkanaście kanałów w jakości HD, ale zdecydowana większość to jednak SD.
Cena obu modeli obecnie zbliżona ale stosunek ceny do możliwości po stronie Samsunga. 3D traktuje jako dodatkowy ale istotny gadget, który w przeszłości może się przydać. I w tm kontekście proszę o proszę sprostować jeżeli idę złą drogą. PS50 C7000 jakość obrazu zbliżona do 50V20, lub w pewnych aspektach równorzędna a idziemy krok do przodu z możliwościami, co na dzień dzisiejszy daje zakup bardziej opłacalny i przyszłościowy.


don111 czy możesz odnieść się dokładnie do tego o co pytałem?
 

don111

Banned
nie znam zbyt dobrze tego modelu Samsunga, nie widziałem go na sygnale SD ale na pewno nie ma się czego obawiać, plazma to plazma i pewnie podobnie jak Panasonic tu radzi sobie świetnie... skalowanie z automatu lepsze ma z pewnością Panasonic
jakość obrazu tego Samsunga raczej bliższa będzie G20 niż V20, ale 3D i inne bajery drogą nie chodzą ;)
 

macwiej

New member
poczekaj na nowe plazmy Samsunga - będą wkrótce.
Zapowiadają się znacznie lepiej.
http://www.hdtv.com.pl/forum/ces-20...-modele-lcd-tv-d8000-d7000-nowa-estetyka.html


Wygląda super robi wrażenie, widać że styliści poszli drogą przetartą przez LG, ciekawe czy inżynierowie równie nowatorsko potraktowali nowe modele.
Jednak C7000 jest tańszy o 30% do ceny z początku sprzedaży i też ma ciekawy design.
Przypuszczam, że cena D7000 może oscylować w rejonie 6,5k, a jeżeli jeszcze będzie to udany model to będzie ją trzymał.
 
Do góry