50PUS6262/12 - edycja ustawien obrazu podczas odtwarzania aplikacji

SEBOL74

Member
Bez reklam
Jestem uzytkownikiem tego modelu od 2 tygodni. Generalnie jestem narazie bardzo zadowolony. Mam pare pytan do uzytkownikow tego tv na ktore odpowiedzi nie moge sie doczekac od producenta.



Podczas odtwarzania materialow hdr na YT lub Netflix - brak komunikatu "sygnal HDR". Dodatkowo brak mozliwosci edycji trybow hdr (osobisty, jaskrawy, naturalny itd) jak rowniez brak mozliwosci edytowania ustawien obrazu w materiałach bez hdr. Tylko gotowce. Ogolnie brak mozliwosci ustawien trybow obrazu podczas odtwarzania aplikacji. Jedynie mozna edytowac tryby obrazu na poziomie ogladania TV cyfrowej. Dodam ze u mnie Tv cyfrowa Multimedia - karta CAM / moduł ci+. Internet bezprzewodowo. Jakies rady, pomysł czemu tak jest?

I mile widzialne wasze optymalne ustawienia obrazu dla porównania. Tryb, kontrast, itd itd.

Z góry dzięki.
Pozdr.


A tak w ogóle sam sobie odpowiadam na pytanie zadane w tytule. Edycja trybow obrazu w HDR jest mozliwa gdy TV wykrywa oryginalny sygnal HDR np z konsoli po podlaczeniu do HDMI3/MHL. Na aplikacjach YT czy NF nie ma takiej mozliwosci. Tak wiec wszystko jest OK i zamykam watek.
 
Do góry