50PFP5532 jak spr. ilość przepracowanych godzin?

Tomek77

New member
Witam.
Jutro prawdopodobnie jade kupić Philipsa 50PFP5532, czy można sprawdzić w danym modelu ile godzin ma przepracowane (niechciałby kupić sztuki powystawowej lub po reklamacyjnej), wyczytałem że w Panasonicach mozna coś takiego sprawzić wchodząc w tryb serwisowy. Niestety o Philipsach nie mogłem nic znaleźć.
Z góry dzieki za szybka odpowiedź.
 

Nowy fan

New member
Ooooo, a ja właśnie zamierzam taki model kupić i to już jutro, w piątek. Nawet założyłem wczoraj tutaj wątek nt mojego wyboru.
Napisz szybko coś o nim, napisz no... oderwij sie na chwilę od TV i pisz!!! :)
 

Tomek77

New member
Witam
Ciężko się oderwać od ekranu, ale w końcu mi się udało.
Jestem bardzo zadowolony z tego modelu, jego cena była tak atrakcyjna że odpuściłem sobie temat FullHD na następne 4-5 lat, gdzie od razu dodam że jakość tego modelu jest zaskakująco dobra!!!
Sygnał tv mam podłączony z N-ki wyśmienity, szczegulnie kanały w HD(a jest ich coraz więcej) wyglądają rewelacyjnie. Polsat(nie ma go w N-ce) mam puszczony ze zwykłej zbiorczej analogiem i też jest ładny.
DVD super, a z BlueRay-a jak zobaczyłem film to szczęka trooochę mi się obsunęła( i nie tylko mi ) w kazdym bądź razie do kina to już chyba nie pójdę(mam w domu). Tv bardzo ładnie sobie radzi z grami z PS3, żadnych duchów(w sklepie podczas testu w Panasie 42PV700 duch pojawił się po 5 minutach od podłączenia PS3 :-() ,ani zielonych poświat i tego typu "efektów".
Plazmę kupiłem w sklepie stacjonarnym Mix Elektronik, sztuka była z ekspozycji, ale stała nie cały miesiąc, przechodzona miała około 250 h(czyli prawie dotarta), ale chodziła na ustawieniach fabrycznych i leciał tylko specjalny sygnał(znajomy pracuje w sklepie). Tak więc oglądam teraz na ustawieniach dosyć bogatych.
Cena na półcę 6500zł, wyrwałem za 5500zł (na necie były po 5300).
Ogólnie gorąco polecam. Moim zdaniem nie ma co przepłacać dwukrotnie za np.: Pioneera czy Panasonica, na prawdę ciężko zauważyć jakąkolwiek różnice no chyba że jest się sprzedawcą i patrzy się na telewizory 12h dziennie (no cóż niektórym muszą mieć złote kable do słuchania muzyki).
Tym bardziej jeśli chodzi o FullHD to również nie sądzę że jest sens przepłacać(Philips przyjmuje sygnał w 1080p), więc sobie nieźle radzi.
Pozdrawiam i życzę udanych zakupów.
 

Tomek77

New member
Witam wszystkich
Mogę się podzielić jeszcze paroma informacjami o Philipsie jak w tytule.
Jeśli chodzi o dźwięk to bez kina domowego się nie obędzie, dźwięk z TV jest po prostu słaby.
Po całodniowym graniu na jednym kanale, można wieczorem zauważyć tzw. ducha logo, ale po włączeniu śniegu na jakiś czas duszek znika, lub gdy się wyłączy TV to rano juz go nie ma.
Po za tym bez zastrzeżeń. Jak na razie…..
Pzdr
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry