50A656 czy PS-50B530

Marcin1410

New member
Witam szanownych forumowiczów...,
mam potrzebę kupić pewnemu człowiekowi plazmę 50" w pełnym hd, a ponieważ sam jestem użytkownikiem kilku tv marki Samsung (tyle że lcd) i jestem dość zadowolony, zdecydowałem się wstępnie na któryś z tych modeli.
Tv będzie podłączony do talerza z CP oraz z czasem C+, najbliższe kilka lat sygnał głównie SD, filmy odpalane z DVD, od czasu do czasu X360, i bardzo rzadko komputer.
Budżet to 5000 pln, i idealnie by było za tą kwotę kupić jeszcze konsolę (ok. 800 pln).
Czy któryś z tych modeli ma jakąś zdecydowaną przewagę, bo cena jest zbliżona, i nie wiem co kupić ?
Bardzo proszę o poradę, bo mam tylko kilka dni na wybór, a nie chciałbym kupić źle, bo sprzęt będzie służył dłuuugo ;) (dla żony tegoż delikwenta taki zakup jest absurdalny, więc nieprędko będzie miał okazje wymienić na coś nowszego)
Pozdrawiam
Marcin
 

Marcin1410

New member
Panowie ! Pomóżcie trochę..., przeglądałem specyfikacje techniczne na stronie samsunga, i wyglądają tak samo, no ale kurde chyba się czymś różnią ?
 

Daro727

New member
Witam,
Też chce kupić tego Samsunga PS50B530, i mam pytanko czy on ma naprawdę wyświetlanie obrazu z częstotliwością 600Hz (Subfield motion)? czy tylko to chwyt marketingowy?
 

Marcin1410

New member
już po zakupach ;), wybór padł na B530..., jeszcze osobiście go nie widziałem, ale za tydzień lub dwa wybieram się do posiadacza tego sprzętu na DUUUUŻE piwo, tak więc będę miał możliwość porównania go z posiadanymi przeze mnie lcd'kami z serii 7 (52") i 6 (32" - monitor do kompa).
pozdrawiam i dzięki za pomoc... ;)
 

gregx

New member
Daro727 napisał:
Witam,
Też chce kupić tego Samsunga PS50B530, i mam pytanko czy on ma naprawdę wyświetlanie obrazu z częstotliwością 600Hz (Subfield motion)? czy tylko to chwyt marketingowy?

Z opisu na stronie samsunga wydaje się że ma... Posiadam ten tv od dwóch miesięcy, ale nijak nie mogę się doszukać w opcjach ustawień nawet tego że ma 100Hz
 
Do góry