5007k biały ekran error?

eliksyr

New member
Witam,

korzystam już kilka miesięcy z tv Phillipsa PFL5007K, działa super i w ogóle jestem zadowolony bardzo. Ale ostatnio, czasami, nie wiem czemu telewizor wyświetla dosłownie na sekundę, bądź dwie biały ekran z napisem error i ciągiem napisów dalej, ale pojawia się na zbyt krótko żeby cokolwiek odczytać, po czym pojawia się ekran czarny i nic się nie dzieje. Zaobserwowałem, że dzieje się to tylko na kanałach, które akurat informują o telewizji hybrydowej i jakby "ładują" swoją internetową ofertę na ekranie. Głównie TVP2, 2 i info.
Czy ktoś się z czymś takim spotkał?
Pomaga włączenie i wyłączenie tv, ale zaobserwuję przez jakiś czas przy wyłączonym routerze.
 

mistrzb

Member
Jest to blad "XML Parse error". Blad aplikacji Hbbtv. Wydaje sie, ze problem lezy po stronie TVP, ale reakcja TV powinna byc inna, a nie restart. Poki co rozwiazaniem jest wylaczenie Hbbtv. Zglosilem to do Philipsa, maja sie tym zajac.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To obawiam się ze może im troszkę zejść z ta sprawa chyba ze szybciej będą robic niż inne rzeczy które ludzie im zgłaszali... ale najlepiej na razie to chyba wylaczyc to i miec problem z glowy... chyba ze Kiki pomoze cos wtej sprawie to moze być szybciej...
lolek
 

eliksyr

New member
Dobrze wiedzieć, dzięki za informacje! Wyłączę to w takim razie. W opcjach gdzieś bezproblemowo będzie można wyłączyć hybrydową tv?
 

Rufios

New member
Mam podobny problem
Szczególnie kanał TVP1 jak lecą Wiadomości lub Teleexpress

Poniżej fotka błędu jaki się wyświetla a ekranie.

//imageshack.us/photo/my-images/705/dsc0156ss.jpg/

Proszę dodać http do wiersza powyżej, niestety nie mogę wkleić całego linku.
 

screw_driver

New member
ja nie rozumiem dlaczego mam wyłaczac cos co powinno byc funkcjonalnością tv,na tv konkurencji to sie nie zdarzyło jeszcze,wiec wnioskuje ze to nie problem od tvp tylko philipsa.Zresztą te tv mają nie jeden błąd i ksiązke by o tym napisać...
 
Do góry