50 cali Filmy, Xbox One Sport

mibor85

New member
Witam,

przymierzam się do zmiany TV obecnie posiadam plazme Panasonic TXp42s10e.
Tv bedzie stał w malutkim salonie, oglądany z odległości 2m
Oglądanie głownie filmy i mecze piłki nożnej, oraz w wolnych chwilach granie na konsoli Xbox One,
budżet to ok 2500 :)


Poczytałem trochę tu i tam

z tego co wpadło mi w oko to:


LG 49 SM8600
SAMSUNG QE49Q60RAT

Czy to dobry wybór?
czy polecacie coś ciekawszego lepszego ?
z góry dziękuję za pomoc :)
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Kupiłem dla rodziców (70+) Lg 49 SM 8600 do upc i jest ok, wcześniej mieli na ips też Lg 42lm620. Dziadki gadają do pilota, obraz mega, super kolory, pilot obsługuje dekoder upc. Tak chciałem ips bo mają duże katy i w ich sytuacji jest super. A wieczorami też jest ok. Oglądałem też 50ru 7452 ale pod kątem jednak kolory uciekały.
 

mibor85

New member
Kupiłem dla rodziców (70+) Lg 49 SM 8600 do upc i jest ok, wcześniej mieli na ips też Lg 42lm620. Dziadki gadają do pilota, obraz mega, super kolory, pilot obsługuje dekoder upc. Tak chciałem ips bo mają duże katy i w ich sytuacji jest super. A wieczorami też jest ok. Oglądałem też 50ru 7452 ale pod kątem jednak kolory uciekały.

Czytałem, że dużym mankamentem tego LG jest czerń i poświata w rogach przy ciemnych obrazach....przyznam że na plazmie czerń to bajka.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz lepszy kontrast, lepsze multimedia, zdecydowanie więcej aplikacji, lepszy dźwięk, cena - bo jest w programie gdzie sam wybierasz ceny.
Podaj maila to CI wyślę.
Tak, Twoje też są warte.
 

mibor85

New member
Masz lepszy kontrast, lepsze multimedia, zdecydowanie więcej aplikacji, lepszy dźwięk, cena - bo jest w programie gdzie sam wybierasz ceny.
Podaj maila to CI wyślę.
Tak, Twoje też są warte.
Dzięki zdecydowałem się na Samsunga, był do wyrwania za 2750.
Póki co jestem b zadowolony.
 
Do góry