50-55" jaki TV z min. 100Hz + matowa matryca?

marlenyy

New member
Witam. Poszukuje TV do salonu. Odleglosc od TV 4,5m. Konieczne jest aby TV mial matryce matowa i z odswiezaniem minimum 100Hz (sprzetowym). Gdybyscie mogli doradzic jakis dobry sprawdzony model z grupy tanszych nie musi posiadac 3D. W Media zaproponowano nam 60" Samsung UE60EH6000. Czy 60" dla 4,5m nie bedzie zbyt duzy? TV bedzie wspolpracowal z CYFRA+, od czasu do czasu jakis film itp. Z gory dzieki. Pozdr. M
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście że nie będzie za duży. Możesz sięgać spokojnie po 60 LE 840 Sharpa z matrycą matową aktywną.
Jest teraz w super ofercie . Napisz na PW dostaniesz info.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W zadnym wypadku nie bedzie za duzy, dla mnie z 4m 64" byl za maly. Nie wspominajac o 55". Nie boj sie przekatnych, po tygodniu wspomnisz slowa i podziekujesz za takie rady.
 

marlenyy

New member
W zadnym wypadku nie bedzie za duzy, dla mnie z 4m 64" byl za maly. Nie wspominajac o 55". Nie boj sie przekatnych, po tygodniu wspomnisz slowa i podziekujesz za takie rady.

Troche wiem jak to dziala bo mam aktualnie dostep do 47", gdzie odleglosc do TV do jakies 3,5m. Wiem ze na poczatku wydaje sie ze TV jest zbyt duzy, pozniej jakos maleje ;-), ale 60" to juz kawal telewizora, nie chcialbym aby sie okazalo, ze bedzie zbyt duzy. Jaki TV w rozmiarze 64" uzywales?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Plazme 64", na codzien tez widze u znajomego Panasonica VT50 65", teraz mam 80" Sharpa Led, fotki masz w mojej stopce. Kuro tez mam. Tv (80") od Kiki wiec smialo moge polecic.
Pamietam tez jak mialem fantastycznego Samsunga, full led - bardzo dobrze wspominam ten tv, przekatna 55" i widzac w sklepie 60" bardzo brakowalo mi tych 5", ale stwierdzilem ze juz dla tych 5" nie bede zmienial i doszedl 64" Samsunga, z tym ze to byla juz plazma, a ta do mnie nie przemawia. Nie jestem przeciwnikiem, ale generalnie wole LCD. Plazma natomiast po tygodniu juz mi zmalala, a nie byl to maly skok bo z 55" na 64" wiec prawie 10" wiecej, ale mimo wszystko to dalej nie bylo to. No i pojawil sie na rynku Sharp 80", juz wiedzialem ze trafi do mnie. Na chwile obecna 80" z lekko ponad 4m, jestem zachwycony. Nie jest za duzy, nie jest za maly - taki w sam raz rodzynek.
Wiem ze to brzmi na wyrost, ale sceptyczni znajomi dzis juz milcza i potulnie przyznaja racje - przekatnej nigdy za duzo. Podsumowujac - 60" nie bedzie absolutnie za duzy, uwierz na slowo ;)
 
Do góry