5 najlepszych modeli LCD według własnych obserwacji!!!!!!!!!!!

jeanaxel

New member
HEJ!!!
Mam propozycję każdy zamieści według swoich obserwacji, zebranych informacji na forach ......5 nalepszych LCD (ewentualnie plasm)zaczynając od najlepszego......(jak ktos wymieni mniej niż 5 to też może być:) ). Biorąc pod uwagę uniwersalność telewizorów - żeby znowu nie było że zależy od nasłonecznenia i metrażu pokoju, podawanego sygnału i innych - poprostu telewizor uniwersalny - liczy się to co dana osoba uważa za najlepsze i to co by kupiła idąc do sklepu, patrząc na swój budżet domowy. Myślę że to bardzo ułatwi ludziom zobrazowanie tego co dla różnych osób jest najlepsze......DZIĘKI

PS:Wielkość tv też wg swojego zapotrzebowania

5 najlepszych LCD według mojego budżetu domowego i stosunku jakości do ceny:

1. SONY 46 W5500
2. SONY 46 Z4500
3. SONY 46 W4000
4. SAMSUNG 46 B650/B651
5. PANASONIC TX-P46S10E - plasma

Jak ktoś uważa że od którgoś modelu wolałby plasme może też ją umieścić .....Pozdrawiam i licze na wasze odpowiedzi
 

Hartson

New member
Bez reklam
Moje typy to: Pioneer LX5090 , Panasonic V10, Sony X4500 (LED), W5500, Z4500, JVC 47DV1, Samsung B650, B750, B850.
1. Miejsce oczywiście Pioneer. Co do pozostałych, jest to grupa na którą moim zdaniem należy zwrócić uwagę przy wyborze TV - trudno wskazać kolejność.
Poza tym w lipcu ma się ukazać przecież Sony Z5500, nie należy zapominać o "wrześniowej" Toshibie ZV635, Samsungu B9000, LEDowym LG, czy plaźmie Panasa Z1, pewnie i Philips coś wymyśli.
Tak więc wszystkie tego typu klasyfikacje są dosyć płynne i mogą zmieniać się nawet z tygodnia na tydzień.
 

ravaillez

New member
Hartson z5500 jest już koło tygodnia ogólnodostępny, premiera miała być na początku lipca, ale weszły do sprzedaży trochę wcześniej, także nie trzeba czekać (więcej jest w odpowiednim temacie na forum) trochę przegapiłeś ;) już na horyzoncie pojawiły się pierwsze informacje na temat x5500. Ten rok będzie dość ciekawy, sporo fajnych modeli się kroi.
 

jeanaxel

New member
Zgadzam się z Tobą KIKI.Jak najbardziej można to rozszerzyć na przynajmniej wielkości przekątnej matrycy........Ale jak Ty byś miał na dzień dzisiejszy iść do sklepu i kupić telewizor dla siebie do domu to jaki model bys kupił i jakiej wielkości matrycę??? Mozesz wymienic według Ciebie 3 do 5 modeli telewizorów, które brałbyś pod uwagę przy zakupie?Albo przynajmniej napisać co myślisz o moim wyborze i jak się ma do tych lcd co wymieniłem na wstępie ta plazma co jest na 5 miejscu u mnie, głównie ze wzgledu na cene w Euro Agd okolo 4200 za 46 cali a reszta LCD grubo powyzej 5 tysiecy............czy ta plazme sobie wogole odpuscic.......albo calkem isc w innym kierunku jesli chodzi te tv co wymieniłem i szukac tanszych a tez dobrych tv
 
Ostatnia edycja:
Do góry