5 lat gwarancji Sony Polska

L.Sniper

New member
Witam,

Czy ktoś się może orientuje czy w tym roku również Sony przewiduje na koniec roku wielkie wietrzenie magazynów i wyprzedaż TV wraz z 5 letnią gwarancją ? Zastanawiam się nad zakupem LCD tej firmy i szczerze mówiąc jeśli by taka opcja była to warto zaczekać z kupnem.

Pozdrawiam
 

Ares78

New member
Witam,

Czy ktoś się może orientuje czy w tym roku również Sony przewiduje na koniec roku wielkie wietrzenie magazynów i wyprzedaż TV wraz z 5 letnią gwarancją ? Zastanawiam się nad zakupem LCD tej firmy i szczerze mówiąc jeśli by taka opcja była to warto zaczekać z kupnem.

Pozdrawiam

Raczej ciężko liczyć na przecieki w tej sprawie każdy praktycznie czekałby do końca roku, promocja pojawiła się bodajże dwukrotnie i nie ma tutaj jakiejś specjalnej reguły. Co do modeli to warto rozglądać się bo jest spore przetasowanie i warto się rozglądać za okazjami.
 

Ares78

New member
W Centrum Sony widziałem w promocji nx700, ale nie wiem jak to z zestawieniu cenowym, ze sklepami internetowymi wypadnie, jeżeli jesteś zainteresowany nx700, nx800 lub ex700 to warto się rozglądać ponieważ do sklepów trafiają odpowiednio: ex710, nx710 i nx810.
 

L.Sniper

New member
Otóż to promocji jest sporo ale jednak to 5 lat kusi. Pogooglowałem nieco i znalazłem info że w tym roku od końca maja do początku lipca była promocja 5 lat gwarancji na tv ale tylko w salonach centrum sony. Obecnie mają fajne promo na 40ki na ledach z serii 700 za 3299 albo 2 tv 40ka seria 700 z 19ką jakąś za 3999 zł. Niestety to dla mnie i tak za dużo. KDL-40EX500 czy 501 kupić za 2999 to już żaden wyczyn. Ciekawe jak to będzie bo nie wiem czy czekać czy już kupić. Znów na nerwach ludziom grają :)
 

pandzik

Member
Bez reklam
Byłem dziś w Sony Centre. 5 letnia gw w cenie ma być oferowana jeszcze w tym tyg. Nie pamietam czy od środy (jutra) czy od 15-go.
 

L.Sniper

New member
No to bomba jeśli ta informacja się potwierdzi to będzie extra dzięki za info :) Nowa gazetka z tego co widziałem wychodzi 15ego października więc może od tej gazetki dadzą. Ciekawe czy wszędzie czy tylko w Centrum Sony. 5 letnia gwarancja obejmuje też uszkodzenia mechaniczne czy to jest tylko na naprawy gwarancyjne ?
 

pandzik

Member
Bez reklam
Nie wiem. Sam bede musial nowy TV przykryć na dzień pleksi lub kartonem bo mój Mały szaleje po domu.... :) Klocki latają więc gw. na uszk. mechaniczne byłaby w sam raz.. :p
 

Ares78

New member
No to bomba jeśli ta informacja się potwierdzi to będzie extra dzięki za info :) Nowa gazetka z tego co widziałem wychodzi 15ego października więc może od tej gazetki dadzą. Ciekawe czy wszędzie czy tylko w Centrum Sony. 5 letnia gwarancja obejmuje też uszkodzenia mechaniczne czy to jest tylko na naprawy gwarancyjne ?

W przypadku poprzednich edycji 5 lat gwarancji zasady były takie same jak w przypadku standardowej 2 letniej czyli nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych...

wucash tzn.? Za dodatkową opłatą można wykupić taką opcje...
 

L.Sniper

New member
Poczekamy zobaczymy w takim razie mam nadzieję że nie wzrosną ceny jeśli promocja dojdzie do skutku. Bo wtedy będzie mniej korzystnie jak dopłacić samemu.
 

pandzik

Member
Bez reklam
Dziś oferowano mi 46EX500 za niecałe 4500zł. 46EX400 był za 3999. Z tego co sie orientuje to te ceny maja sie nie zmienic.

Na necie 46EX500 zaczyna sie od 3750z, wiec nie wiem czy to dobra cena...
 

L.Sniper

New member
Najlepsza by była 2500 za 40EX501 z 5 letnią gwarancją :) Za 46EX500 3800 to już norma chyba w sumie bo tak do 4000 zł je widuje w sklepach. Dla mnie jednak niestety za drogo a telewizor zajefajny i taki idealny do mojego pokoju się wydaje. Niestety max 40 cali mogę mieć.
 

Ares78

New member
Poczekamy zobaczymy w takim razie mam nadzieję że nie wzrosną ceny jeśli promocja dojdzie do skutku. Bo wtedy będzie mniej korzystnie jak dopłacić samemu.

Rynek jest dość nieprzewidywalny, w zeszłym roku w5500 i pochodne wersje kolorystyczne bezpośrednio w okresie świątecznym zaczęły drożeć, duża ilość chętnych- ograniczona ilość egzemplarzy i taki był wynik. Ale nie będzie raczej sytuacji o której piszesz czyli pojawia się dodatkowa gwarancja w promocji ( o ile tak będzie, póki co nic nie słychać na ten temat) i od razu szybowanie cen do góry...
 

L.Sniper

New member
No i się doczekaliśmy. Tylko że niestety jedynie w Sony Centre obowiązuje i tylko do końca października 5 lat gwarancji extra. Trzeba się szybko decydować :)
 

WojtR

Member
Bez reklam
No i się doczekaliśmy. Tylko że niestety jedynie w Sony Centre obowiązuje i tylko do końca października 5 lat gwarancji extra. Trzeba się szybko decydować :)

tylko przepraszam szybko na co dzisiaj dzwoniłem do jendego sony center 55EX710 cena 7899 , to samo w sklepie internetowych około ok 6650 + nawet dodatkowa gwarancja wykupiona w SONY obejmująca uszkodzenia mechaniczne 769 daje razem ok 7400 to przepraszam nie wiem kto tam kupuje :D
 

L.Sniper

New member
Niestety nie na wszystkie tv się opłaca ale są punkty gdzie jakaś dobra cena się trafi. Ja takich drogich modeli nie biorę nawet pod uwagę. Akurat na ten konkretny polujesz ?
 

mart123

New member
tylko przepraszam szybko na co dzisiaj dzwoniłem do jendego sony center 55EX710 cena 7899 , to samo w sklepie internetowych około ok 6650 + nawet dodatkowa gwarancja wykupiona w SONY obejmująca uszkodzenia mechaniczne 769 daje razem ok 7400 to przepraszam nie wiem kto tam kupuje :D

Te 7890 można zbić do 7500 - Gwarancja spoza Centrum sony ponoć nie obejmuje wymiany TV w przypadku bad pikseli. Przy wpłacie około 3 tysięcy resztę można dostać na raty 0 %. No i ten wieszak + montaż gratis. Przymierzam się i też troszkę dzwoniłem.
 

1ryś

New member
Jak pytałem w Sony Center za ile można kupić ten 55EX710 z 5 letnią gwarancją to sprzedawca powiedział, że jak jest promocja to na całą Polskę i wtedy nic nie mogą obniżyć ceny.
 
Do góry