5.1 z amplitunerem do 3500 PLN

bonzz

New member
A można wiedzieć ile zapłaciłeś za ten zestaw ?
Porównywałeś np. z tymi głośnikami np Denona X2000 ?

Nie chcę dystrybuować cen, ale za cały zestaw razem z kablami i przesyłką wyszło poniżej 6000.
X2000 jest ok 1000 zł droższy a i ta kwota dla mnie była już maxem i musiałem część skredytować.

W tak szczęśliwym dniu jakim jest rozładunek i pomacanie nowego sprzętu w domu, nie chciałbym Cię martwić, ale decyzja o słabszym ampli może podciąć skrzydła tym kolumnom. Dali Zensor to ciekawe kolumny, ale X1000 do nich to nie ta liga.

Prosiłbym o nie psucie tego pięknego dnia... słuchałem i uważam, że jest dźwięk jest rewelacyjny i nie byłem w stanie wydać więcej

A w jaki sposób będziesz chciał to zrobić? Bo X1000 nie ma wyjść PRE-OUT pod które mógłbyś podłączyć ew. przyszły wzmak, chyba że ja coś przeoczyłem?

Będę przepinał kable jeśli zajdzie taka potrzeba

Nie wątpię iż się sporo nauczyłeś i nie wątpię iż dokonałeś świadomego zakupu. Jednak patrząc na powyższe, niestety zaczynam wątpić czy nasze rady i propozycje w jakikolwiek sposób trafiają do osób.

Niestety sugerując się w 100% radami osób z forum, które mają audio za kilkanaście/kilkadziesiąt tysi musiałbym sprzedać mieszkanie albo przynajmniej samochód, żeby było "OK". Uznałem, że fronty są póki co ważniejsze niż amp i wiem, że wg was to może złe myślenie, ale mając ograniczony budżet trzeba ustalać priorytety. Poza tym słuchałem tego zestawu i nie mam nic do zarzucenia

Nie wiem jak cytować kilka fragmentów postu, więc sorry za tą formę... Będę wdzięczny za info jak to się robi. Widać jeszcze i tak sporo nauki przede mną :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

WiTT

New member
Bez reklam
Dali Zensor 7 + 1 + Vokal - 4800zł cena oficjalna
Denon X1000 - 1400zł cena oficjalna
razem 6200zł
Dałeś trochę poniżej 6000zł co daje nam ok. 5% rabatu na zestawie ampli + set 5.0 - delikatnie mówiąc, szału nie ma.

Nie wiem jak cytować kilka fragmentów postu, więc sorry za tą formę... Będę wdzięczny za info jak to się robi. Widać jeszcze i tak sporo nauki przede mną :)
Wybrany fragment wypowiedzi wstawiasz pomiędzy [ QUOTE][ /QUOTE] - usuń wew. spacje :) BB code działa jak na większości forach :)
 

woytaski

New member
Bez reklam
Nie wątpię iż się sporo nauczyłeś i nie wątpię iż dokonałeś świadomego zakupu. Jednak patrząc na powyższe, niestety zaczynam wątpić czy nasze rady i propozycje w jakikolwiek sposób trafiają do osób.
Widzisz, to nie tak.
Niektórzy muszą się "nausznie" przekonać w domu, kiedy emocje opadną, kiedy odpalisz ulubioną muzykę...
Czasami okazuje się, że samo wygrzanie skrzynek spełnia oczekiwania i jest miód i malina, a czasami (jak w moim przypadku) dochodzisz do wniosku, że jednak warto było poczekać (lub stracić na odsprzedaży) by kupić coś mocniejszego.

W moim przypadku wariant II (odsprzedaż), ale nawet strata tych paru złotych nie jest w stanie popsuć mi humoru bo wiem, że na chwilę obecną mam przyszłościowy zestaw, który (jestem w 100% przekonany) wzbogacę o kolejny klocek (PMA 1510AE) stricte pod kątem stereo... I to wszystko bez przepinania kabli :grin:
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Dali Zensor 7 + 1 + Vokal - 4800zł cena oficjalna
Denon X1000 - 1400zł cena oficjalna
razem 6200zł
Dałeś trochę poniżej 6000zł co daje nam ok. 5% rabatu na zestawie ampli + set 5.0 - delikatnie mówiąc, szału nie ma.


Wybrany fragment wypowiedzi wstawiasz pomiędzy [ QUOTE][ /QUOTE] - usuń wew. spacje :) BB code działa jak na większości forach :)
WiTT szał jest, fajnie że bonzz nie podał prawdziwego zakupu i proszę niech nie podaje, bo to kole w oczy :)
 

WiTT

New member
Bez reklam
W moim przypadku wariant II (odsprzedaż), ale nawet strata tych paru złotych nie jest w stanie popsuć mi humoru bo wiem, że na chwilę obecną mam przyszłościowy zestaw
no ale Ty masz X4000 - toż to zupełnie inna para kaloszy ;)

który (jestem w 100% przekonany) wzbogacę o kolejny klocek (PMA 1510AE)
No i te podejście mi się podoba, jest MOC! :) :D
A wiesz co będzie następnym krokiem? Wymiana kolumn, kabelków.... witaj w nałogu :D

WiTT szał jest, fajnie że bonzz nie podał prawdziwego zakupu i proszę niech nie podaje, bo to kole w oczy :)
Ano chyba że tak, teraz mogę się domyślać już bardziej rzeczywistej ceny :) bo już posądziłem go o zakup w sklepie stacjonarnym za 5999,99zł ;)
 

WiTT

New member
Bez reklam
Co prawda to prawda :D Ach te nasze żonki i factor WAF :D

SVDGUI_Waf_660x280.jpg
 
Do góry