5.1 glosniki do ca 2.5-3,5 tys na 30m2 do yamaha vr475..optyka tez wazna

Vienna37

New member
po cieszkim rozmyslaniu ,wymyslilem ze przesune prawa strone o ca 25 cm.do wewnatrz...to dokladnie tyle zeby tv 55 cali dodtykal prawie do wiszacych szafek po jednej i drugiej stronie..
wöwczas bede mjal po prawie stronie ca 30 cm na kolumne..jezeli bedzie mjala ca 20 to mysle ze bedzie to najlepsze rozwiazanie..

i wöwczas jakis dobry zestaw nie za potezny gabarytowo moge wkoncu kupic..co sadzicie?
 
Ostatnia edycja:

Vienna37

New member
oto przykla teori?!
 

Attachments

  • Foto (9).JPG
    Foto (9).JPG
    449,1 KB · Wyś: 43

Henry

Active member
Bez reklam
Planujesz postawić na tej komodzie podłogówki?
Może zamiast tylu kombinacji pomyśl o zestawie opartym na kolumnach podstawkowych...
 

Vienna37

New member
nie no gdzie?!
przeciesz ecxtra chce przesunac wszystko z lewej do wenatrz,by miec przy scianie 30 cm wlasnie na podlogowe kolumny..:-x:blagam:
 

Henry

Active member
Bez reklam
ale jak tak wciśnie Audio Pro między ścianę, a szafkę to może być problem z bocznym basreflexem
 

Vienna37

New member
tak pro odpadaja bo maja jak jamo bas z boku..

najbardziej sie zastanawiam nad Taga Harmony TAV-606 v.3+TSW-200 Set 5.1
mam tu wszystko co powinno byc,jestem poczatkujacy a do tego nawet nie slucham prawie muzyki..tylko tv ze 3-4x w tyg pare godz..
jedyne e co mnie razie to made i china(ale co nie jest) i ze wsumie gabarytowo to wielkie kolumny i optycznie moze nie pieknosci
 
Moje propozycje (ceny z Redcoon.pl, wiec można jeszcze taniej):
1. Indiana Line Nota 555 (5.0) - 2900, (5.1) - 3900
2. Wharfedale DIAMOND 10.7 (5.0) - 2900 + sub 700
3. Wharfedale DIAMOND 10.6 (5.0) - 2600 + sub 700
4. Wharfedale DIAMOND 10.5 (5.0) - 2200 + sub 700

O ceny to do blackninja :)
 
Ostatnia edycja:

Vienna37

New member
dzis mi jescze wpadla mozliwosc kupic hbl loft 50 set 5.1 za 2000zl..
troche smukle te kolumny no i troche male satelitki..narazie caly czas wharfadel 10.5 set favoryt..
 
Lofty maja boczny głośnik basowy, wić chyba dla ciebie odpadaja. Co do Wharfadale 10.5 to czy nie bedą za małe na twoje 30m2? Moze 10.6?
 
Ostatnia edycja:

Vienna37

New member
Fakt lofty maja "małe" basy na bokach za to są cienkie..hmm..
Mogę mieć cały zestaw za 2000 ..
10.6 w zestawie z przesyłka i subem to dobre 3,2+ podstawi potrzebne bo wielkie 10.0 zawiesić na ścianie chyba odpada bo maja otwór basowy na tyłach obudow.. Kolejne ca 200-400zl..

Mniejsze lofty 30 na ścianie można bez problemu i złego sumienia dać ,

Wsumie można liczyć prawie 70% więcej kasy.. Czy tyle wydać więcej warto.. Hmm
 
To znaczy czy więcej dołożyć względem loftów, tak? Akurat ich słuchałem i mogę powiedzieć, że są naprawdę niezłe w tej cenie. Bardzo fajnie grają. Dla mnie wyraźnie lepiej niż Jamo 606 HC3. Cóż, co do Diamondów to trudno powiedzieć, w tej cenie to już można mieć chyba JBL Studio 180, może 280. Lofty mógłbym polecić, może zrównoważą ostre granie Yamahy.
 

Vienna37

New member
Łudzę sie ze te 10 cm starczy do sciany..
Gdzie nie poczytam zestaw loft 50 jbl 5.1 ma dobre recenzje.. OK 10.5 set wharfadel to klasa wyżej ale tez z 1500 zł wiecej( sub, podstawki)..
A jak byś je stawiał do tagi tag 606 v3 evtl zestawu 5.1?
Kasowo wychodzi to samo.. Kolumny większe, 4 drożne.. Produkt roku 2009.. Tez dobre recenzje.. Center 3 drozny,w jbl loft 20 to raczej klasa dolna i 2 drozny,za to jbl...
Cieszko,cieszko.. Hmm
 
Do góry