4k do 2000 zł?

michal

New member
Cześć. Na początku zaznaczę, że nie znam się kompletnie na telewizorach, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc do Was ;)
Chciałbym w końcu po wielu latach używania starego telewizora kupić nowy. Za każdym razem kiedy jestem w sklepie z elektroniką moją uwagę przyciągają telewizory "4k". Jednak wiadomo jak to w sklepach, ceny bywają różne a doradcy nie mają dostatecznej wiedzy...
I tutaj moje pytanie, czy jest szansa znaleźć telewizor ultrahd w cenie do 2000zł? I czy warto kupować taki telewizor za taką cenę? Jeśli nie, to czy polecilibyście mi jakiś dobry telewizor (fullhd?) do tej ceny? Ciężko ocenić mi jakie są moje wymagania, chciałbym, aby miał 42-49 cali, mógłby to być jakiś "smart" telewizor i to tyle, bo nie wiem co mogę jeszcze powiedzieć.

Proszę o podpowiedź i przepraszam, jeśli pytanie jest zbyt ogólne
Pozdrawiam serdecznie ;)
 

psiaja

Member
TV FHD za 2000 to niskiej klasy budżetowiec a Ty jeszcze do tego chcesz mieć 4K? Jak to będzie grało?
Obecnie sprzedawane TV 4K mają mało co wspólnego z oficjalnie przyjętą specyfikacją, prócz rozdzielczości (a i niektóre nawet tego nie mają).. Więc jak masz "tylko" 2k na 4K, to daruj sobie i kup coś w FHD (bo np. materiału 4K np w platformach cyfrowych jeszcze rok-dwa lata nie uświadczysz a płytki zaczną wydawać w 3kw 2015?)
 

marekjw2523

New member
taj chłopakowi pomarzyć, zresztą przyjdzie zaraz tu fachura i poleci mu jakiś tv. Widziałem ostatnio Thomsona 4k :) w tej cenie wiec nic tylko brać.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Śmieszna rzecz ode mnie.
LG 40UB800.
Mierzę go, i rozmiarowo to 39" :D

Więc w tanich UHD czasem nie dość że specyfikacja jest w 100% kłamstwem, to nawet rozmiar okłamują :D
 

ziko_

New member
Witam, podepne się pod temat, sam chce kupić nowy tv, z tym, że ten tv w większości czasu służyć ma jako monitor do PC, czasem chciałbym obejrzeć jakiś film 3d, no i tv satelitarna (moduł polsatu). Co możecie polecić, tak w granicach 40 cali? (obecnie mam 32 i więcej jak 40 nie potrzebuje) czy taki tv byłby dobry PHILIPS UltraHD 4K 40PUK6809 czy może SAMSUNG UE40H6400, czy może coś innego?
 
Do góry