49MU7002 czy warto?

koniu82

New member
Wiem że jest na matrycy 60Hz, ale mam kilka pytań

1. Jak wygląda płynność obrazu i smużenie na tym TV względem modelu 120Hz oraz serii MU6400
(Zaznaczam ze nigdy nie miałem TV120Hz)

2. Czy TV radzi sobie z judder-free odtworzeniem filmów 24p (zarówno natywnego jak i po kablówce)
Wiem że większe 120HZ modele nie mają problemów wystarczy właczyć AMP i judder reduction ustawic na 0

3. Czy nogi mają możliwość regulacji rozstawu i jaki jest najmniejszy możliwy rozstaw


Większy telewizor nie wchodzi w rachubę wiec nawet się nie pytajcie. Na początku miał być 40-43". Wciśniecie 49" wymagało sporej gimnastyki. Przy większym musiał bym kuć ściany i pewnie wziąć rozwód
 
Ostatnia edycja:

drw86

New member
Rowniez zastnawiam sie nad tym modelem, szczegolnie teraz gdy jest do kupienia za 3299zl w media markt. Promocja do niedzieli 04.02. Wszystko wydaje sie fajnie oprocz matrycy 6ohz, ale 120 hz i tak nie ma szans kupic w tym przedziale cenowym.

Pozdrawiam
 

koniu82

New member
Odp na 3 pytanie.
Zadzwoniłem do media markt i mieli wystawioną jedną sztukę na ekspozycji.
Brak możliwości regulacji rozstawienia nóg w 49" calowym modelu.
Rozstaw nóg to ok 95-99cm (nie mogli podać 100% dokładniej bo nie mieli miary) ale powiedzieli ze od końca nogi do krawędzi tv jest 5-7 cm (tv ma 109cm)
 
Ostatnia edycja:

kosimazaki12

New member
Rowniez zastnawiam sie nad tym modelem, szczegolnie teraz gdy jest do kupienia za 3299zl w media markt. Promocja do niedzieli 04.02. Wszystko wydaje sie fajnie oprocz matrycy 6ohz, ale 120 hz i tak nie ma szans kupic w tym przedziale cenowym.

Pozdrawiam

Philips 49PUS7502 ma matrycę 120 Hz i kosztuje 3399pln.
 

land

New member
Mam 49mu7042 tv jest super do oglądania głównie filmów, hdr jest zdecydowanie wyczuwalny, skalowanie również wypada zacnie jaki kolory są bardzo dobre.
Mało oglądam sportu, ale nie zauważyłem niczego złego co by by miało wpływ na komfort oglądania, takich treści.

Tv jest kapryśne w połączeniu z PC i PS4, często gubi źródło.
 
Do góry