47lv570s

vinylspeed

New member
Podświetlenie LED krawędziowe, ale w specyfikacji jest napisane LED Plus (16 bloków). Skoro krawędzi jest 4 jak dobrze rozumiem to skąd tych 16 bloków ?
Interesuje się tym modelem, z uwagi na:
-nie interesuje mnie 3D, więc nie chce do tego dopłacać
-ze specyfikacji wygląda bardzo przyzwoicie, w rzeczywistości nikt nie wie, bo i nikt się na jego temat nie wypowiada (widziałem w MM jak świeci, i z tego co było puszczone to nie odbiegał od innych TV wśród których stał)
-cena/własciwości - bardzo przyzwoita proporcja

Dla mnie telewizor ma mieć przyzwoity odbiór. Ja nie jestem audio/video filem, nie rozpoznaję czy muzyka idzie z mp3 czy CD, więc też nie będę z lupką bądź też z pół metra patrzył czy na obrazie jest ziarno, czy nie. Chce po prostu przyzwoity TV na lata,żeby cieszył oko swoim odbiorem i nie powodował więcej kłopotów niż radości.
Gdyby ktoś miał jakieś doswiadczenia z tym modelem to prosze o kilka słów.
czytałem tutaj na forum o modelu LW570S i jak rozumiem od LV570S różni się w zasadzie 3D.
Czy zatem odbiór na LV poza oczywiście 3D, będzie podobny do LW.

pozdrawiam
 

Soryu

New member
Bez reklam
Wg opisów to jest coś między podświetleniem LED a FullLED - zwiększa kontrast poprzez dodatkowe podzielenie ekranu na 16 podświetlanych bloków. Swoją drogą też zainteresował mnie ten model.
 

wikking

New member
Obecnie posiadam 32lg6000. Planuję zakup nowego odbiornika. Po głowie chodzą mi 2 modele: wymieniony w tym temacie lv570s i lv5500. Czy ktoś posiada któryś z tych telewizorów i może się wypowiedzieć na ich temat?
 
Do góry