47LM660s - problem z podłączeniem do sieci

fool

New member
Witam,
Mam problem ze skofnigurowaniem sieci w TV jak w temacie. Proces jest banalny i nie ma zbyt wielu możliwości ale mimo to wywala mi błąd "brak połączenia". Mój router to LINKSYS WAG 200G-EU. Mam ustawione filtrowanie po MACu i system szyfrowanie WEP. Wpisałem do routera MAC karty TV, telewizor znajduje sieć ale po wpisaniu hasła chwilkę myśli i wywala "brak połączenia". Próbowałem też tej nieco bardziej "zaawansowanej" drogi, gdzie ręcznie wpsiuje się nazwę sieci, wybiera system szyfrowania i wpisuje hasło. Niestety efekt taki sam. IP mam przydzielane automatycznie. Jakieś sugestie? W TV raczej nic więcej się już nie ustawia więc może powinienem coś zmienić w routerze?
 

eJay

New member
Mam dokładnie ten sam problem, ale w 42-calówce. Mam na liście moją sieć, próbuje się podłączyć, wpisuje hasło i wywala ten sam komunikat. Próbowałem się połączyć z darmową sięcią mojego providera i to samo.
 

al-aksa

New member
ja też nie mogę podłączyć neta do tv... w trybie ad-hoc udało mi się co prawda połaczyć lapka z tv, ale tv nie widzi neta i cały czas wywala brak połaczenia.... nie mam już pomysłu jak to osiągnąć, bo probowalem róznych metod
 

eJay

New member
Niesamowite jaki ten TV jest dziwny. Dzisiaj...sam się podłączył do netu:)

Tak BTW. Czy ktoś potrafi wyłączyć w tym tv Truemotion z youtubowych filmików? Zwiastuny Prometeusza i nowego Batmana wyglądają jakby nagrywali je Polacy tania kamerą. Szkoda też, że filmiki HD nie są jakieś specjalnie HD, a raczej 480p.
 
Ostatnia edycja:

resinn

New member
witam
Może wiecie już jak skonfigurować ten adapter z ruterem ja mam dlink'a i walcze już z nim drugi dzień i nic, widzi go wpisuje hasło i dupa .
 
Do góry