47-52' do 3k-3.5k JAKOŚĆ

Handsomik

New member
Witam
potrzebuje tv do malego pokoju 17m2
tv do ogladania meczykow HD z kablówki w przyszłosci moze ps lub xbox sporadycznie filmiki
dobrze by bylo aby dobrze działał w połączeniu z PC (net mmorpg) lub lapkiem
odległosc od tv 3,5-4m
bede ogladal tylko wieczorami i w nocy
poszukuje dobrej jakosci obrazu bajery typu 3d czytanie polskich znakow i reszta nie interesuje mnie wcale
z bardziej ciekawych znalazlem sharpa 46le820 (le830 za drogi) panasa g30 (plazma) LG 47lm620s
i szajsunga es5500
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Panasonica G30 ciężko będzie Ci kupić (nowy egz.), Modele sharpa i LG, które wymieniłeś to niezły wybór.
Jeżeli coś z plazm to zobacz może Panasonica, ale 50ST50.
 

Handsomik

New member
a jak sie ma ten panas do gier na xbox i polaczeniu do pc czy jest ten input lag duzy
bo jesli chodzi o sharpa to ktos na forum pisal ze zle wypada grajac na nim w pes 2012 ale moze to wina ustawien tv a jak ten panas bo nie znalazlem na forum testu tego modelu
lg z tego co czytalem ma 400hz wiec moze to zniweluje to smuzenie czy ten input lag
 

Handsomik

New member
marcinzo a nie masz moze takiego testu od kikiego bo w tym watku o st jest wiecej bleblenia 2 gosci o tym ktoremu bardziej sloma z butow wystaje niz zetelnego porownania testu czy jakichkolwiek znaczacych uwag a niechce mi sie calego watku wertowac
z gory thx
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Przy takich wymaganiach, najsensowniejsza będzie chyba plazma, przy tym budżecie to będzie
Panasonic 50UT50
Samsung 51E6500

Jeśli jednak LED - taki budżet pozwoli tylko na 46/47".

Philips 46" 5507
Toshiba 46" TL933
Panasonic 47" ET5
 

Karpaj

New member
Bez reklam
st50 nie mieści się w budżecie - ale oczywiście jest lepszy. Ja staram się doradzić tak jak ktoś kwalifikuje swój budżet, bo mnie to bardzo denerwuje na innych forach, jak np. dobierałem kartę graficzną do 400zł (większość modeli proponowanych kosztowała 600), lub laptopa (chciałem do 2tyś, a znaleźli "super ultra coś" za 2700).
Co prawda e6500 też nie do końca, ale tutaj akurat myślę że dało by radę znaleźć jakąś promocję na ten model.
 

Handsomik

New member
te 300 zł to rożnica do przeskoczenia bo moge miec w cenie hurtowej wiekszosc tv wiec podejrzewam ze st zmiescilbym w 3500 ale jesli niema znaczacej róznicy to po kiego przeplacac. a co myslisz na temat tego lg bo polecano mi własnie lg 47lm620???
 
Do góry