46GT30 wasze opinie tylko o tym modelu

zobal

New member
Witam.Wczoraj stalem sie posiadaczem,tego tv w rozmiarze 50.W skrocie piekny obraz nic nie buczy ,nie piszczy.Po podlaczeniu do rutera kablem laczy sie ze wszystkimi komputerami w domu,wiec mozna ogladac filmy,umieszczone w nich.W moim przypadku byly to dema HD sciagnete z netu, obraz zyleta.Narazie tyle spostrzezen,mam nadzieje ze w razie jakis problemow ,bede mogl liczyc na pomoc kolegow,z wiekszym starzem z tym odbiornikiem. Pozdrawiam.
 

szymon.ch

New member
Mam ten Tv od tygodnia i jestem bardzo zadowolony. jedynie czego mi brakuje to przeglądarki web. mam nadzieję że producent wprowadzi ja w aktualizacji bądź jako aplikację z marketu.
Obraz oglądam z platformy N. Programy o treści HD pozwalają choć to i tak nie 1080p to obraz jest naprawdę super. Płynność obrazu jest naprawdę dobra. Musiałem patrzec ale teraz widzę jak samochód w pewnych scenach szybko jedzie jest ostry i ja go widzę. Zacząłem zwracać na to uwagę. Mam również podłączoną konsole xbox360. Gry wyglądają naprawdę świetnie. Barwy są bogate. czarny świetny. telewizor ma sporo ustawień i można go pod siebie skonfigurowac. naprawdę wygląda nieźle. wcześniej miałem model TH-42PV7P i wrażenie przejścia jest spore na plus. może na n-ce jest jakieś 20% lepiej ale po podłączeniu konsoli różnica jest kolosalna. oczywiście rozdzielczość ma tutaj znaczenie ale barwy i kontrast także na spory plus. Generalnie polecam ten tv. Jak wspomniałem jedyne jego wady a raczej braki to multimedia czyli ten brak przeglądarki i wolne wprowadzanie przez producenta aplikacji takich jak np tvn player. panasonic jest tu w tyle i mam nadzieję że to wiedzą i szybko nad tym opracują i jeszcze w tym roku wyjdzie soft lub aplikacja web browser. wtedy mogę powiedzieć tv na 100% :). Narazie zadowolony czekam.
 

kapciu75

New member
Witam.Wczoraj stalem sie posiadaczem,tego tv w rozmiarze 50.W skrocie piekny obraz nic nie buczy ,nie piszczy.Po podlaczeniu do rutera kablem laczy sie ze wszystkimi komputerami w domu,wiec mozna ogladac filmy,umieszczone w nich.W moim przypadku byly to dema HD sciagnete z netu, obraz zyleta.Narazie tyle spostrzezen,mam nadzieje ze w razie jakis problemow ,bede mogl liczyc na pomoc kolegow,z wiekszym starzem z tym odbiornikiem. Pozdrawiam.
A jak udostępniasz zasoby z kumputera w telewizorze. Twonky?
 

zobal

New member
A jak udostępniasz zasoby z kumputera w telewizorze. Twonky?

Na pilocie dusisz "viera tools",wyskakuja ikonki miedzy innymi ''MEDIA SERVER''.Dusisz na ten prostokat, telewizor pokazuje wszystkie urzadzenia domowe, ktore posiadaja wifi.W moim przypadku sa to dwa komputery i komorka. Sygnal internetowy biora z routera,a plazma podlaczona jest z netem, kablem przez niego .Wybierasz dany serwer (np.komputer x),i sa wyswietlane wszystkie piosenki , filmy zgrane na nim.
 

ali69

New member
Waga modelu TX-P42GT30 z opakowaniem to 26,9 kg. Model TX-P46GT30E - 33 kg. To dla kupujacych np. electro.pl bo tam kurier ma obowiązek wnieść towar do chaty jeśli waży poniżej 30kg,
 
Do góry