46cali z TVN Playerem i bezprzewodowym netem

mangusta28

New member
Witam wszystkich.

Właśnie padła mi 40calowa Toshiba 40XF350 i poszukuję następcy.
Jako, że TV używa głównie moja żona i jednocześnie codziennie przed snem ogląda jeden z seriali na komputerze w TVN Playerze lub vod.tvp.pl, to koniecznie musi on je posiadać.

Wymagania:
1) 46 lub 47 cali
2) przyzwoity obraz
3) koniecznie TVN Player i vod.tvp.pl
4) bezprzewodowy internet

Do tej pory rozważałem Samsunga UE46ES6100, tyle, że to już stary model i nie wiem jak u niego z matrycą - czy warto brać :niewiem:
Nowy z kolei 46F6100 jest zupełnie wykastrowany (nie ma funkcji Smart tv), więc odpada.

Znacie jakieś modele spełniające moje kryteria, a lepsze niż 46es6100 ?
 

Mixmich

New member
możesz pomyśleć nad Toshibą 50L7335 za jakieś 3500zł, ewentualnie samsung 46f6640/46f6650 (to samo na inne sklepy). Jest TVN Player, Iplex, w miarę sensownie to działa a za ta cenę.
 

mangusta28

New member
Jaki budzet, sygnal, jasnosc w pokoju? Tylko tvn player?

Budżet max 3500zł. Sygnał - Polsat cyfrowy + bezprzewodowy net 10Mb/s, jasność to nie problem. bo mam rolety.

Celuję w Samsungi z Smart TV, bo mają TVN Player + Skype ready, co może być czasem też przydatne.
Myślę też o LG47LA660S - czy posiada to co potrzebuję ? I jak z jakością wykonania ? Widziałem na żywo LG i wykonanie raczej nie było zbyt dobre, tylko nie pamiętam jaki model oglądałem.

Generalnie TV musi posiadać minimum te 4 punkty, jeśli ma coś więcej, to tylko na + :lol:
 
Ostatnia edycja:

Karpaj

New member
Bez reklam
LG47LA660S ? Plastik-fantastik. Dopłacasz 300 zł i masz to samo w ładniejszej metalowej (chyba) obudowie czyli 47LA691.

no trochę metalu użyli, ale bez rewelacji.
Przy tym budżecie wziąłbym albo F6500 Samsunga, albo ET60 Panasonica.
Jak chcesz większy - to masz jeszcze Toshibę 50L7335.
Wszystkie mają tvn-player, oraz są skype ready.
 

tysma

New member
Jak koniecznie ma być Tvn Player to Lgiki odpadają.
Jak wieczorem ogląda tvn player to polecany Samsung f6500 i wyższe będzie fajnym wyborem.
Wspomniałeś o zeszłorocznym modelu es6100, z zeszłorocznych to bym raczej patrzył już na es6570 lub es6800.
 

mangusta28

New member
TVN Player i VOD.TVP, bo na TVP ogląda seriale typu: ojciec mateusz, czy rodzinka.pl :)

Czyli tylko Samsung mi pozostał :niewiem:?
 
Ostatnia edycja:
Do góry