46" + Led

jwivo

New member
kiki, chciałbym 52' lub ew. 46'. Gdyby philips okazał sie poza zasięgiem 10 TPLN to pozostaje mi sony 46X4500 vs 52Z5500 vs 52 nowego Sharpa. Co byś wybrał ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to trudne zadanie . Ja skorzystałbym z całą pewnością z prezentacji.
Ważne aby dobrać właściwe modele do oczekiwań.
Ale nie pamiętam jakie masz warunki i potrzeby.

Ale ja wziąłbym pod uwagę zupełnie inny zestaw dla swoich potrzeb:
52 HD1 Sharpa
46 LE7000 Sharpa
JVC 47DV1
5090 Pioneera
Samsunga 50B850
46 Philipsa 9704 - poczekaj na cenę :D
 

jwivo

New member
Więc jeśli chodzi o warunki to jasny salon (więc plazma raczej odpada), odległość ok 3m, ma wisieć. Kąty nie grają roli.
Oglądamy głównie wiadomości, pr. rozrywkowe, filmy z DVD + sport z Canal+. Konsoli na razie nie planuje, ale kto wie ?
TV chciałbym nabyć pod koniec września, więc OK, poczekam na ceny philipsa.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
przy takich warunkach pierwszoplanowa będzie płynność i skalowanie.
Czas gra na Twoją korzyść więc poczekaj spokojnie :D
 

polx

New member
Powiem tylko co ja bym wybrał:
Philips 46PFL9704H

z kilku powodów:

1. Ambilight Spectra 3 - ochrania twoje oczy gdy oglądasz TV w ciemności. Robiłem sobie własne podświetlenie za TV z węża na niebieskich ledach, ale to tylko namiastka prawdziwdgo Ambilight.

2. Odświeżanie 1ms po prostu nie ma lepszych.

3. 200Hz - nie wiem czy dobrze myslę ale go grania w 3d NVidia i samsung szykuje monitor 120Hz czyli te 200 HZ też teoretycznie powinno obsłużyć NVIDIA 3D Vision
http://www.tigerdirect.com/applications/SearchTools/item-details.asp?EdpNo=4386904&CatId=2775

4. LED - czyli wreszcie taka jakość kolorów i głębi czerni jak plazmy, a jednocześnie znikome zużycie energii w porównaniu z plazmą.

5. WI-FI i mpeg4 - czyli oglądanie filmów bezpośrednio z YOUTUBE

6. oczywiście Full HD

7. Cena 9990 za 46cali (w komplecie z odtwarzaczem BLU-ray) w sieci sklepów RTV EURO AGD.
 

Ares78

New member
jwivo napisał:
kiki, chciałbym 52' lub ew. 46'. Gdyby philips okazał sie poza zasięgiem 10 TPLN to pozostaje mi sony 46X4500 vs 52Z5500 vs 52 nowego Sharpa. Co byś wybrał ?

Oglądałeś interesujące Cię modele w sklepach? Ewentualnie prezentacja w domu jak proponuje Kiki, przy takim budżecie na telewizor warto kupować spokojni i wszystko przemyśleć. Z tych trzech JA wybrałbym Z5500 kompromis między przekątną, a jakością oferowanego obrazu.
 
Do góry