46 ex 500 czy 700/10?

cornolio

New member
Co sądzicie? Jakie Wasze opinie po organoleptycznym badaniu?

W saturnie przyglądałem się obydwu - subiektywnie na te warunki ex 700 jednak lepiej wypadł...ale to ponad 1100 zł różnicy....

Czy ktoś może testował dłużej, albo może coś konkretniej się wypowiedzieć?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Było porównanie na targach w Warszawie. Podłączone pod ten sam sygnał. Większość wyżej oceniła model EX 500
 

cornolio

New member
Było porównanie na targach w Warszawie. Podłączone pod ten sam sygnał. Większość wyżej oceniła model EX 500

Nie wiem czy sklepie był ten sam sygnał, na pewno wyświetlano to samo więc zakładam ze tak, mimo to obraz w ex500 był znacznie bardziej "ziarnisty" z czego to może wynikać?
 

cornolio

New member
Nie wiem czy sklepie był ten sam sygnał, na pewno wyświetlano to samo więc zakładam ze tak, mimo to obraz w ex500 był znacznie bardziej "ziarnisty" z czego to może wynikać?

to samo w satrunie i sony sony center, obraz zdecydowanie na korzyść ex 710, choć kolory, i czerń bardzo zbliżone ale ta ziarnistość w ex500 - dyskwalifikacja po prostu
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
bo były różnie podłączone.To częste praktyki w marketach.
EX 500 gra rewelacyjnie z dobrego sygnału.
 

TV 710

New member
Chodzi mi oto że obraz oglądany na wprost jest ok a pod lekkim kontem robi się mglisty, wydaje mi się że to nie jest normalne jak na nowy model.
 

WojtR

Member
Bez reklam
Chodzi mi oto że obraz oglądany na wprost jest ok a pod lekkim kontem robi się mglisty, wydaje mi się że to nie jest normalne jak na nowy model.


to już model nowy nie jest , marzec/kwiecień pojawia się cała nowa seria wieć jak możesz to poczekaj kupisz za chwilę ten samo za sporo mniej albo nowy za tyle samo :D
 
Do góry