46" do 2-2,5m?

adam1555

New member
Witam

Interesuje mnie czy warto kupić 46" do 2 - 2,5m?? generalnie cyfrowy polsat bez HD(za kilka miesięcy kilka HD), BR, komp, czy lepiej 40"?

Obawiam się że jeśli wezmę 40" po 3 latach okaże się, że mogłem kupić 46"
 

akwidzynski

New member
Bez reklam
Dasz radę:) Lepiej weź 46" sygnał szybciej zmienisz niż sam TV. Ojciec kupił 40", a po miesiacu juz marudzil, ze mogl wziąć 46".
 

adam1555

New member
masz racje, ale:

1. Telewizor mam zamiar użytkować minimum te 7 lat, a nie zmieniać po 2, ponieważ okaże się zbyt mały
2. około 80% ludzi którzy ostatnio kupili TV, a których pytam o zdanie mówi ze " ....mógłby być większy"
3. Cofnijmy się 2 lata wstecz, ile było kanałów HD?, więc ile może być za kolejne 2?
4. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale w 2012 lub 2013 nie pamiętam dokładnie przechodzimy na na DVB-T, wiele kanałów nadal będzie SD ale nadawanych cyfrowo i wydaje mi się że jakość nieznacznie się poprawi, jeśli się mylę poprawcie mnie

na chwilę obecną również uważam że optymalny byłby 40",42", ale ponieważ ma to być zakup "przyszłościowy" to te 4 powyższe punkty skłaniają mnie do zakupu 46", ale chciałbym zapytać jeszcze o opinie ludzi którzy się na tym bardziej znają i których mogę znaleźć na tym forum ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry