46", ale które?

panmaniek

New member
Wybór technologii do moich potrzeb:
Zmieniłem miejsce zamieszkania i obecnie duszę się z 32 " i nie lubię siedzieć w okularach przed tv
- pokój w którym będzie stał tv ma około 20m2,
- odległość od ekranu - 3,5-4 m
- słońce świeci do godziny 12, pokój ma duże okno, jest w nim światło, ale po południu nie ma słońca
- obecnie mam Sharp Aquos LC-32RD8E, kupiony rok temu, po analizach forum :D
- telewizję oglądam raczej wieczorem, nie jest włączony cały czas, filmy, wiadomości, trochę sportu, divx-y, telewizor podłączony jest do Yamaha PianoCraft MCR-840, na którym oglądam filmy i przez który leci dźwięk,
- Interesuje mnie rozmiar 46-47"
- Budżet 3-3,5 tyś. zł
- Sygnał mam z kablówki, muszę jeszcze poczekać kilka miesięcy na zakończenie umowy i dopiero potem będę poszukiwał odpowiedniego sygnału.

Modele które mnie interesują, oczywiście po analizie forum
Sharp LC-46DH77E (3499,00zł) - technologia LCD
Panasonic TX-P46S20E (3390,00zł) - plazma
ceny z RTVeuroAGD

Nie chcę odgrzewać dyskusji na temat czy plazma czy lcd, tylko konkretnie na temat tych dwóch modeli, różniących się technologią, ale posiadających podobne rozmiary i cenę. Sprawa jest o tyle pilna, że mam kupca na obecny telewizor :)

Proszę o wskazówki
 
Ostatnia edycja:

panmaniek

New member
SHARP LC-46LE600E ???
rzeczywiście o tej technologii nie myślałem z uwagi na koszty, ale w sklepach internetowych ja za około 3500, więc bym się zmieścił, właściwie to jedyny model w tej cenie :grin:
Plusy : kontrast i oszczędność energii
Minus : Odświeżanie obrazu 50 Hz - czy ma to znaczenie?
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Napisano na górze tegoż działau: "SprzętWszystko związane z HDTV oprócz wszelkiego rodzaju wyświetlaczy. Za umieszczanie wątków o LCD, plasmach itp, z miejsca będą bany! Odpowiednie działy znajdują się w kat. VIDEO!"
 
Do góry