46 A656 jak był zapakowany ?

czapa62

New member
piter-07 napisał:
Witajcie
Proszę o wasze doświadcze z rozpakowywania waszych telewizorów z serii A656 ja kupiłem 46 cali i po pierwszych chwilach zachwytu mam obawy czy telewizor jest na 100 procent fabrycznie nowy .
Po rozpakowaniu brak było naklejek reklamowych na ramce tej w lewym górnym rogu z danymi telewizora było brak jak i naklejki z innymi danymi w prawym górnym rogu której także nie było ponadto trelewizor był tylko w białej folii no i w kartonie dodatkowo patrząc pod kątem na ramce do okoła matrycy widać mikroskopijne ryski (czy ramka u Was była dodatkowo zabezpieczona folią ?) jedynie podstawka była zafoliowana więc mam podejżenia czy lcd gdzieś nie świecił na ścianie w sklepie . Niestety przed sprawdzeniem godzin świecenia matrycy zaktualizowałem soft i zegar się skasował chyba że jest może w innym miejscu w menu serwisowym możliwość sprawdzenia godzin .
Dlatego będę wdzięczny za wasze doznania z rozpakowywania kartonów po zakupie .
Mam nadzieję że moje podejżenia są nietrafne bo mam już dość jazdy za LCDkiem .
dzięli za odpowiedzi
Pozdro.:)
hello!
tydzień temu kupiłem samsunga 37" serii 656. był przykręcony do podstawy. na ramie żadnych nalepek, ale też i żadnych rys:) na podtswie naklejona folia,na telewizor naciągnięty "pokrowiec" foliowo-piankowy. reszta akcesoriów w workach z grubej folii. manual zaczyna się od instrukcji montowania telewizora na podstawie. zadzwoniłem do sprzedawcy (sklep inetrnetowy "komputroni" w gdyni). twierdzi,że wszystkie samsungi od 37" w zwyż są dostarczane z przykręconą podstawą. jak wspomniałem - mam go tydzień i jak na razie - działa ok.
nara, czapa62
 

marek2112

New member
Mój 40 A656 był również z przykręconą podstawą i idealnie zapakowany, na ramce również była dodatkowa folia zabezpieczająca,nie było na nim żadnych naklejek a zamawiałem przez internet z odbiorem w sklepie
 

piotr'ek

New member
Bez reklam
37''. Pudło spięte dwoma taśmami plastikowymi (które po 5 min. męczenia się ściągnęliśmy ze sprzedawcą, bez ich uszkadzania celem sprawdzenia stanu TV i potem spowrotem założyliśmy na pudło). TV w folii piankowopodobnej bez żadnych nalepek. Podstawa przykręcona do TV i oklejona "na odczep się" folią. Dodatkowo oddzielnie zapakowane: pilot+jakieś badziewne baterie, grubaśna instrukcja obsługi w iluś tam językach w tym PL (identyczne tłumaczenie z tym co jest w PDF-ie na www samsunga - nawet w jednym miejscu zamiast języka polskiego jest zdanie chyba w j.hiszpańskim), gwarancja europejska (bez PL - polska gwarancja naklejona na pudle), zalecenia bezpieczeństwa, zalecenia utylizacyjne, szmatka w folii, kabel do prądu i tyle. Sprzęt kupowałem w zwykłym sklepie (ale profesjonalnym) w którym włączony jest co najwyżej jeden TV. Reszta odpoczywa wyłączona na półkach lub w magazynie.
 

MariuszBil

New member
Witam
Mój 37" zapakowany podobnie jak wiekszosci (folia na podstawce, pianko folia na całosci), brak naklejek na ramie tv, instrukcjia po polsku w grubej ksiedze (po jęz. węgierskim).
Pozdr.
 

tomstas

New member
Witam moj 40a656 równiez nie miał naklejek na ramce tylko folie ochronna na ramce i na nóżce oraz foliowy worek na całym telewizorze wszystko razem skręcone w pudełku po rozpakowaniu i dokładnym oglądnięciu telewizora zauważyłem 2 mm ryske na matrycy ktora oczywiscie jest tylko widoczna przy wyłączonym tv matryca ładnie świeci równo podswietlona i bez bad pixeli wiec tv zostawiłem w domciu bardzo zadowolony z zakupu super tv w super cenie tv zakupiłem z najlepsirtv
 
Do góry