46/47 cali do 3600 zł badz 50 cali do 4000 zł

Witam,
Poszukuje telewizora dla rodzicow. Telewizor bedzie stal w pokoju 18m2, odleglosc od tv to 3-4 metry. Bedzie stal na scianie gdzie znajduja sie okna a wiec ambilight zbedny. W tym wypadku mozna chyba pomyslec o plazmie bo doplyw dziennego swiatla na ekran bedzie ograniczony, lecz z drugiej strony telewzor bedzie chodzil praktycznie caly dzien, od 8 do 2 w nocy, a wiec zuzycie pradu bedzie dosyc duze szczegolnie przy plazmie. Zalezy mi na dobrej jakosci obrazu to oczywiste, dobry smart tv tez bylby mile widziany. jezeli chodzi o 3d to chyba lepije by bylo to 3d pasywne ktore az tak nie meczy oczu. Narazie zastanawiam sie nad takimi modelami:
Panasonic TX-L47ET60E Telewizor LCD Panasonic TX-L47ET60E - Ceneo.pl
Philips 47PFL6008K Philips 47PFL6008K - Ceneo.pl
Samsung UE46F6500 Samsung UE46F6500 - Ceneo.pl
i 50 calowe
Panasonic TX-L50ET60E Telewizor LCD Panasonic TX-L50ET60E - Ceneo.pl
Samsung UE50F6500 Samsung UE50F6500 - Ceneo.pl
Panasonic TX-P50ST60 Telewizor LCD Panasonic TX-P50ST60 - Ceneo.pl
powiem szczerze najbardziej podoba mi sie z tych wszystkich panas et60, plazma bylaby fajna gdyby nie to zuzycie pradu, przy tak czestym ogladaniu jest to dosyc droga zabawa. Gdzie bedzie najlepsza jakosc obrazu? wszystkie trzy lsc maja matryce ips, ktora bedzie najlepsza? samsung jest ciekawy tylko ma aktywne 3d, chociaz to moge przelknac jezeli jakosc obrazu bedzie lepsza niz u innych.
 
Ostatnia edycja:
jezeli chodzi o jakosc obrazu to ten sharp 752 bylby lepszy niz panas? jakie ejst podswietlenie w tym sharpie? i czym rozni sie od modelu 750? 3d pewnei czesto nie bedzie wykorzystywane dlatego to aktywne moze byc. Tv bedzie sluzyl bardziej do codziennego ogladania telewizji nc+ niz ogladania filmów na plytach bluray
 
miedzy sharpem a panasem jest roznica 300 zl, telewizory 50 cali. Warto chyba doplacic? smart tv w et60 chodzi w miare sprawnie a w sharpie dosyc wolno jak sie doczytalem. Do tego jakosc wykonania i jakosc uzytych materiałow stoi na wyzszym poziomie w et60. ta srebrna plastikowa ramka imitujaca aluminium w sharpie mnie nei przekonuje za bardzo
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Do panasia bliżej Toshibie niż Sharpowi, gdyż podobnie jak Panasonic świetnie skaluje, ma nawet lepszą czerń, niż Panasonic. Pod względem kolorystyki, nasycenia barw, kątów bocznych - Panaś wygrywa.
 
Do góry