43PUS8818 - zniekształcony, metaliczny dźwięk

Saroy

New member
Domyślam się, że tutaj chodzi o odłączenie od zasilania na kilkanaście minut. Przywracanie do ustawień fabrycznych zapewne skasuje aktualizację.
 

Chase

Member
Podobnie jak w telefonie na androidzie, przywrócenie do ustawień fabrycznych wykasuje konto google, ustawienia obrazu, kanałów itp. Aktualizacji nie jesteś samodzielnie sam odinstalować.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie przywróć do ustawień fabrycznych, tylko zainstaluj ponownie telewizor czyści wszystko, ale oprogramowanie zostaje wgrane aktualne, i trzeba od początku wszystko tak samo przejść z ustawieniami, jakby telewizor był wyciągnięty z pudła.

Po wgraniu nowego oprogramowania wystarczy na 30 minut z kontaktu wyciągnąć wtyczkę, tak zalecają, a ponownie zainstaluj telewizor jest czynnością pracochłonną w późniejszym od nowa wszystkiego po ustawiania.
 

Chase

Member
No i wyskoczyła kolejna aktualizacja TPM231WW: 101.002.038.208. Znowu nachalna, nie da się nic obejrzeć w spokoju jak chcesz ją zignorować. Nie wiem co zepsuli tym razem, ale poprawki bezpieczeństwa są z lipca.
 

Marynarz58

New member

Ja kupiłem od Kikiego Philips OLED 818 55 cali i nie mam żadnego problemu z głosem.Ostatniej aktualizacji nie w grywałem bo wszystko śmiga.Ale miałem wcześniej PUS 8818 I też były problemy z głosem
 

Chase

Member
Po aktualizacji do 225 gdy podłączam słuchawki bluetooth, dźwięk leci zarówno w słuchawkach jak i z głośników. Wcześniej tak nie było. Pogrzebałem w ustawieniach, ale nic nie znalazłem. Wie ktoś może w czym tkwi problem?
Po kolejnej aktualizacji do 101.002.038.20 tego problemu już na szczęście nie ma.
 
Do góry