42PV80 usuwanie rys z ekranu mozliwe?

Status
Zamknięty.

CrashRed

New member
Posiadam ten model od paru dni, wszytko jest ok ale oczywiscie zawsze musi sie cos trafic bo bylo by za pieknie , moj kochany kotek stwierdzil ze sobie pooglada telewizor i sobie na niego wskoczyl ale ze nie dolecial to sobie lapkami pomogl tak ze teraz mam 2 rysy na ekranie :(

Jest jakas mozliwosc usuniecia tych rys ?? Na allegro sprzedaja wiele preparatow do usuwania rys z szyb czy z wyswietlaczy telefonow , ktos probowal juz jakiegos preparatu do usuwania wlasnie takich rys z tego telewizora bo w sumie nie wiem z czego zrobiona jest osłona szkło, plastik czy cos innego.

Bede wdzieczny za rady. Na forum szukalem ale nie znalazlem rozwiazania co do tego okreslonego modelu , no ale jak cos przegapilem to bede wdzieczny za linka.
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Z tego co słyszałem, takie preparaty nawet działają. Może nie usuną całkiem rys (zależy jakie są oczywiście) ale z grubsza daje to efekt zadowalający :eek:k:
 

CrashRed

New member
Dzieki za odpowiedz, moze ktos juz probowal i moze polecic jakis okreslony preparacik. Bo jak wczesniej wspomnialem nie wiem z czego zrobiona jest obudowa a niechcialbym zostac z jakas plama po preparacie zamiast rys :)

Niestety nie moge dac linka do allegro , ale bede wdzieczny za zaproponowanei jakiegos specyfiku :)
 
Ostatnia edycja:

CrashRed

New member
Fotki nie mam mozliwosci narazie zamiescic, a ryski jak ryski 2 ryski u gory ekranu nie wydaja sie bardzo glebokie , jednak z blizszej odleglosci jednak zakszywiaja swiatlo i je widac tak samo jak na wylaczonym ekranie , z dalszej odleglosci 3 m juz jest ok wiec mozna z tym zyc ale sama swiadomosc ze tam sa irytuje i wolbym sie ich pozbyc :)

A wie ktos moze przynjamniej z czego zbudowana jest powloka ochronna , bo jak z plastiku czy szkla to mysle ze jakas pasta polerujaca z allegro np. do likwidacji rys z szyb czy ekranow telefonow powinna zadzialac jak myslicie, wole miec pewnsc niz testowac cos niesprawdzonego ??
 
Status
Zamknięty.
Do góry