42pq1000

Filo

New member
Witam,

w sprzedaży pojawił się w dobrej cenie LG 42PQ1000. Niestety nie mogę znaleźć żadnych opinii o tym modelu. Jeśli macie jakąś wiedzę lub doświadczenie dotyczące jego użytkowania to proszę o info.
Interesuje mnie również czy i jakie media można odtwarzać przez USB, tylko zdjęcia i muzykę czy filmy również ?

Pozdr, Filo.
 

hojlo1

New member
Bez reklam
Nawet stronka "LG Polska" (firmy) nie ma tego TV w danych????.

Jak cena "jest dobra", bo w Media Markt ma być model 42PQ200R po 1790zł (reklama w TV)?
 

agass

New member
skoro dało sie odblokowac usb w pozostałych modelach to jest wysoce prawdopodobne ze w tym tez nie powinno byc zadnych problemow:twisted:
 

Vujin

New member
To ja jeszcze mam pytanie. Czy po odblokowaniu USB stracę gwarancję? Teoretycznie z samych regułek zawartych w niej, nie wynika, że mogę utracić prawo do reklamacji. Prosiłbym o wypowiedzenie się kogoś kto ma 100% pewności.
Dzisiaj kupiłem ten model i nie chciałbym od razu rezygnować z gwarancji.
 

Aggressor

New member
Czy w modelu 42pq1000 jest wejście VGA? Jeśli nie, to czy przez HDMI bez problemów będę mógł podłączyć komputer z wyjściem DVI? Z góry dzięki.
 

Lasica

New member
Aggressor napisał:
Czy w modelu 42pq1000 jest wejście VGA? Jeśli nie, to czy przez HDMI bez problemów będę mógł podłączyć komputer z wyjściem DVI? Z góry dzięki.

Będziesz mógł, wystarczy użyć przejściówki HDMi->DVI.

Pozdrawiam,
MK
 

Andrzej16

New member
co z USB

Kupiłem 2 tygodnie temu LG 42PQ200R miał mieć mpg4, lecz po przeczytaniu tego forum, zapytałem się w sklepie o tę funkcję "wszystko gra, ma pana nawet na fakturze, że jest mpg4". Dzisiaj podczas przypadkowej wizyty w sklepie mówią, że mają złą i dobrą wiadomość wymienią mi tv, bo rzeczywiście nie ma MPG4. Wymienią na 42PQ1000.
W związku z powyższym, czy warto?
Czy można odblokować USB? Bo tę funkcję polubiłem (w skojarzeniu z dyskiem zewnętrznym).
Czy to prawda, że ma jedno HDMI (wcześniejszy ma 2)?
Na Electro.pl jest 100zł tańszy, więc też mnie to nie cieszy.
Czym się jeszcze różnią?
Pozdrawiam
Andrzej
 

Orion123

New member
Filo napisał:
Witam,

w sprzedaży pojawił się w dobrej cenie LG 42PQ1000. Niestety nie mogę znaleźć żadnych opinii o tym modelu. Jeśli macie jakąś wiedzę lub doświadczenie dotyczące jego użytkowania to proszę o info.
Interesuje mnie również czy i jakie media można odtwarzać przez USB, tylko zdjęcia i muzykę czy filmy również ?

Pozdr, Filo.
///To właśnie ten 42pq1000 jest za 1799zł, sprawdź w ulotce na stronie MM.///

Panowie-ewentualni nabywcy LG 42PQ1000!
Zastanowcie sie ,dlatego ,ze
mam na zbyciu LG 42PG6000 za ~2000zł./2 miesieczny ,oryginalne
opakowanie ,gwarancja...po kalibracji/
Pozdrawiam.
 
Do góry