42PJ550 lub PQ 3000 a TX-P42S20E

TKJ

New member
42PJ550 lub PQ 3000 a TX-P42x20E

Czytałem parę wypowiedzi. Popatrzyłem na telewizory w sklepie i Pany co byście doradzili (awaryjność, jakość w tej cenie i możliwości). Mam lcd Lg 26 5latka, prócz tego, że jest za mały (bo siedzę 4.5 mera od niego) to naprawdę ładny obraz jest (bez wodotrysków :p ). Nie pytajcie mnie o nasłonecznienie i jakie sygnały będę podłączał do tv, w tym temacie wiem co i jak :). Proszę o opinie, użytkowników (najlepiej) i czy 42PJ550 ma tylko dwa hdmi (boczne i tylne, bo tak podają w specyfikacji LG, a i czy szare pasy ma, bo w swym lcd zlikwidowałem przy pomocy tego forum).
pozdrawiam i liczę na was:blagam:
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
przy tej odległości każdy będzie dobry.
Ale większą dynamikę obrazu -znaczące dla odległości ma Panasonic.
Ma też szybsze wygaszanie piksela.
 

TKJ

New member
rozumiem, ze te trzy modele sa porownywalne. A jak z cenami u ciebie kiki? piec lat temu zrobilem udany zakup u ciebie, wiec moze i teraz bym byl sklonny. C ty na to? (sory za pismo ale z komorki pisze)
 

microb

New member
50pj550

Witam.
przed chwilą oglądałem w MM 50pj550 (może trochę nie na temat ale w MM jest za 2549 zł). obraz rewelacyjny, lepszy niż w konkurencyjnych Samsungach, bo porównywałem na tym samym sygnale i podobnych ustawieniach. niestety kuleje całkiem ważna dla mnie funkcja albowiem poprzez usb telewizor nie odtwarza dźwięku dts w filmach. samsungi serii C radzą sobie z tym całkiem dobrze. po optyku wprawdzie przepuszcza na amplituner ale ja takiego nie mam:(. co prawda mogę kupić odpowiedni odtwarzacz (np. wd czy asus) ale nie o to przecież tutaj chodzi. reszta jest całkiem na poziomie. ja osobiście chyba zdecyduję się na zakup.pzdr.
 

Gray73

New member
Witam,
Mam 42PJ550 i nie przepuszcza sygnału dts do amplitunera. (Być może trzeba tę opcję jakoś włączyć.) Są też kłopoty z poprawnym wyświetlaniem napisów w filmach. Ale jeśli chodzi o jakość obrazu to dla mnie jest super. Proponuje jednak PJ350 i jakiś dobry odtwarzacz.
 

bigxlx

New member
Jesli chodzi o napisy to proponuje przekonwertowac je np. subtitles workshop do formatu z instrukcji TV, bo format formatowi nie jest rowny a samych TXT jest chyba ze 20 odmian.
 
Do góry